Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
jeGGer
Prispevkov: 180
Pridružen: 30 Avg 2006, 15:05

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a jeGGer » 21 Nov 2011, 21:50

Kaj naj nabavim da bom lahko dvignu/uravnaval temperaturo v boxu, ker mi že zdaj pade na 12 stopinj ko je tema in 21 ko je luč. Še bolj mrzlo bo tak da rabim nujno neko idejo =)))

Ma kdo mogoče podobne težave, kaj uporabljate vi ?

tnx za odgovore

L,p
excuse me while i light my splif, from reality i just cant drift, so im staying with the splif

jeGGer
Prispevkov: 180
Pridružen: 30 Avg 2006, 15:05

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a jeGGer » 21 Nov 2011, 22:25

ja mam nekaj podobnega v mislih, sem najdu nekaj takega

http://www.ideo.si/a/Kalorifer_HL_710_HELLER

to je najbolj poceni na spletu xD, sam ne vem kalorifer v boxu ? čuje se malo smešno, ma še kdo kak drug predlog ?

drgač om moral probat to sam se bojim da bo pol previsoka temperatura ...

2000 W to tui more neke štroma požret ?

Lp
excuse me while i light my splif, from reality i just cant drift, so im staying with the splif

TheGame
Prispevkov: 139
Pridružen: 12 Mar 2011, 22:35

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a TheGame » 21 Nov 2011, 23:25

2kw ce ga mas prizganega na timer 12 ur z razmikom 1 ure je to 24kw na dan in to je 720kw na mesec , naj ti povem da mi porabimo (3 clanska druzina) okoli 400kw na mesec, tak da good luck

jeGGer
Prispevkov: 180
Pridružen: 30 Avg 2006, 15:05

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a jeGGer » 21 Nov 2011, 23:53

omg 720kw torej to ziher odpade ...

USBN ja ni radiatorja tam pa če bi že biu nč nebi koristo k ni olja v peči kurimo vsak za sebe na drva =)), torej mi ne preostane druge kot da celo omaro premestim v mojo sobo ....

brezvezna je pol če pride kdo na obisk ker se bo dobro vedlo kaj je tam not, zaj pa je blo nevidno ... XD XD XD

še vedno tuhtam o kakšni boljši opciji, nasveti dobrodošli =))

tnx

L,p
excuse me while i light my splif, from reality i just cant drift, so im staying with the splif

TheGame
Prispevkov: 139
Pridružen: 12 Mar 2011, 22:35

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a TheGame » 22 Nov 2011, 01:39

jaz sem pred kratkim iskal neko resitev in sem jo nasel po stopnicami ko je ena soba 2x1m in mam not en simple pod cfl luckami tolk da mam sproti za kadit z minimalno porabo elektrike (mogoce kaki evro, 2, 3 na koncu vec). V glavne stvar je tam dalec od vseh radjatorjev in temperatura je okoli 15*C. To je uredu ker trava rabi vec kot 10 al nekaj takega se mi zdi . Uso sreco!

mipro
Prispevkov: 70
Pridružen: 30 Okt 2011, 09:49

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a mipro » 22 Nov 2011, 06:46

Če box ni prevelik, ti bojo tudi grelni kabli za terarij segreli .Pokurjo nekje 15W, pa če jih daš ene 5 komadov po pomoje temp kar narastla .

brok_22
Prispevkov: 12
Pridružen: 08 Nov 2011, 15:42

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a brok_22 » 22 Nov 2011, 11:54

zanima me kaj naj dam na reže ker mi svetloba zeo uhaja? in pa v kateri temi piše kako narediš filter iz aktivnega ogljika?

Buddah
Prispevkov: 381
Pridružen: 07 Jun 2010, 12:36

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Buddah » 22 Nov 2011, 12:24

Čez par dni grem zrihtat place za naslednjo sezono. Odločil sem se za zemljo N8, pa me zanima če naj že kar sedaj dodam biogreno in pa batguano? Ali bi moral batguano dodati na koncu, enkrat julija?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.