Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a gozdar » 06 Avg 2010, 22:15

@nutss: Pa nekak maš za tako višino ful švoh steblo... kako osvetljavo maš in kolko oddaljeno od bilk?
Pogoste težave:
http://marlek.com/problem/N - Dušik
http://marlek.com/problem/Mg - Magnezij

xjure
Prispevkov: 13
Pridružen: 06 Apr 2010, 10:50

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a xjure » 07 Avg 2010, 15:15

@flo

Probi na Trubarjevo it pogledat. Včasih je bil Headshop, zdej se je pa neki preimenoval (neki Zelen...), sam plac je isti, prodajalc tud.

verhc
Prispevkov: 356
Pridružen: 28 Feb 2010, 21:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a verhc » 07 Avg 2010, 16:00

Ik rook hennep

Athlete
Prispevkov: 134
Pridružen: 01 Maj 2010, 20:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Athlete » 10 Avg 2010, 02:18

Zdravo

Moje rasline imajo spodaj rumene liste-nič novega.... zanima me samo kako je z gnojenjem zdaj ko so prišle iz vegetacije na cvetenje(10 dni nazaj so bili le pre flowerji vendar zdaj pomoje že cvetijo,jutri grem na plac pa sem v dilemi s čim pognojit)- Vem, sedaj rabijo več PK, ampak ali je v cvetenju vzrok za rumene liste še kar dušik(N)? Če je tako, naj nadaljujem z gnojilom (14-3-3), ali vseeno preklopim na N<PK(nisem ga še izbral), kjub temu da so rastline v zgodnji fazi cvetenja?
Hvala
Lp

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 11 Avg 2010, 11:17

Je že kdo probal zalivat z bezgovin sirupom ? Znanec je to probal in rekel da se je v parih dneh rastlina zelo raztegnila ter naredila občutneje več kristalov ?
Povejte svoje mnenje o teh domačih zvarkih za mariðuano.
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

verhc
Prispevkov: 356
Pridružen: 28 Feb 2010, 21:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a verhc » 11 Avg 2010, 11:24

moje mnenje: bullshit
Ik rook hennep

gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a gozdar » 11 Avg 2010, 18:47

Možno da je kaj na tem res.... saj večina boosterjev vsebuje veliko ogljikovih hidratov, kar jih tudi bezgov sirup.
Ne morem pa kaj trditi iz izkušenj, ker svoje vzgajam po demeter standardu

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a volkds » 12 Avg 2010, 07:04

ja itaq...tko kt je včasih bla cedevita...pa aspirin, pa žiletka v steblo, pa kontracepcijske tablete in še bi lahko našteval tele home variante...

za moje pojme, bi posti kot so ta tvoj in ta:

will my plants grow better if i piss on them ?!?

direkt romat v smeti...

lojzek
Prispevkov: 301
Pridružen: 24 Okt 2007, 15:12

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a lojzek » 12 Avg 2010, 20:38

eletrische trimmer

where can i get it?

10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain

mark0
Prispevkov: 349
Pridružen: 08 Maj 2008, 00:50

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a mark0 » 13 Avg 2010, 08:53



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.