Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
gorazd
Prispevkov: 45
Pridružen: 17 Mar 2009, 13:02

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a gorazd » 23 Mar 2009, 22:49

A kdo mogoče ve kako rešit bilko, ki je utrpela sušo?

Čez vikend me namreč ni blo in so se bilke posušile, zaradi pomanjkanja vode...

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 23 Mar 2009, 23:04

zaliješ jo in poškropiš z vodo. potem pa čakaš. na boljše cajte.

gorazd
Prispevkov: 45
Pridružen: 17 Mar 2009, 13:02

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a gorazd » 24 Mar 2009, 00:21

Js sm ji tud tavlke liste, ki so bli že dokaj suhi stran porezu... Je to kul? Pa flushnu sm jo z vodo, ker sm prej fertilizer že uporablu. Sam je 99.9% da NI over-fert.

Lahk si pogledate slike v moji foto galeriji.

gorazd
Prispevkov: 45
Pridružen: 17 Mar 2009, 13:02

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a gorazd » 24 Mar 2009, 01:10

Če daš en ventilator za drugim, a dobiš 2x večji pretok?

Recimo: 2x50m^3/s = 100m^3/s

Ali je v praksi kej drgač?

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 24 Mar 2009, 02:48

aa, dobiš večji možni pritisk. in malenkost večji pretok. če bi ju dal vzporedno bi dobil 2x večji pretok (približno)

Prezioso
Prispevkov: 172
Pridružen: 26 Feb 2009, 21:07

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Prezioso » 24 Mar 2009, 07:15

ganjaplanter: tnx, se pravi je lahko kar ob oknu dokler ne zrase okol 10cm. voda z katero zalivam je lahko navadna iz pipe?

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a weedster » 24 Mar 2009, 07:28

odvisno od ph-ja, samo če se ne komplicira potem lahko zalivaš
<3 Mary Jane !

Monopoly
Prispevkov: 29
Pridružen: 16 Mar 2009, 14:21

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Monopoly » 24 Mar 2009, 08:03

oi
a vi vedno ko sadite zunaj skopljete lukno (1mX1m če sem prav razumev)in date notri kupljeo zemljo ali zemljo samo razrahlate ?

have a nice day

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 24 Mar 2009, 08:20

Jas osebno skoplem lukno kake 20x20cm, nasujem not kupleno zemlo pa posadim not bilko zakaj bi šou kopat metersko lukno?? bilka si bo itak sama našla plac za korenine.

lame420
Prispevkov: 12
Pridružen: 18 Mar 2009, 10:05

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a lame420 » 24 Mar 2009, 08:28

kaj to je normalno ce mam bilko pod 250 w hps.ko in se zaj delajo 5 listi pravi vlka je neki 10 cm če je... ???


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron