Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
TONY_PEROTTI
Prispevkov: 46
Pridružen: 02 Jul 2006, 20:29

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a TONY_PEROTTI » 06 Maj 2008, 21:46

hvala!!!

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 06 Maj 2008, 21:56

cannab govoriš to iz izkušenj ali kar tako?

hasan
Prispevkov: 231
Pridružen: 26 Dec 2007, 14:46

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a hasan » 06 Maj 2008, 22:05

iz izkušenj...pa ne samo mojih...
3, 2, 1 in - nasvidenje, Zemlja!

TONY_PEROTTI
Prispevkov: 46
Pridružen: 02 Jul 2006, 20:29

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a TONY_PEROTTI » 06 Maj 2008, 22:24

Če imam rastlinico od skaljenega semena 1 mesec na 18/6 in jo dam potem za 2 meseca na 12/!2 bi imela bilka 3 mesece dovolj časa in bi bil stuff kvaliteten ali mora biti čas, ko je bilka na 18/6 daljši??

lp

TONY_PEROTTI
Prispevkov: 46
Pridružen: 02 Jul 2006, 20:29

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a TONY_PEROTTI » 06 Maj 2008, 22:55

Pa še nekaj ...

ALI LAHKO KOMBINIRAMO PRI BILKAH NAVADNO SVETLOBO + HPS??

Recimo da jih imam 6 ur pod HPS, nato jih pa dam ven, dokler je primerno sonce in potem spet za recimo 2 urci nazaj pod hps.

Bi to šlo???

Kolega pravi, da jih bo skurilo.

hasan
Prispevkov: 231
Pridružen: 26 Dec 2007, 14:46

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a hasan » 06 Maj 2008, 23:57

ja čas vegetacije je stvar vsakega posameznika in tut odvisno od tehnike katero uporabljaš...je pa 1 mesec ponavad kul če growaš navadno pa v zemlji...

ta tvoja ideja ni preveč dobra...rastline bi rasle dosti počasneje pa še večjo možnost hermijev maš
3, 2, 1 in - nasvidenje, Zemlja!

prinZ
Prispevkov: 6
Pridružen: 06 Maj 2008, 22:04

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a prinZ » 07 Maj 2008, 00:05

eno vprašanje.... kdaj se preklopi iz faze vegetacije v fazo cvetenja ? po kolkem času ? vegetacija 18/6 ? cvetenje 12/12 ? ali se motim ? ali lahko skozi pustim 12/12 ?

lp

NJZS
Prispevkov: 241
Pridružen: 05 Apr 2008, 20:04

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a NJZS » 07 Maj 2008, 06:33

Quote:

iz izkušenj...pa ne samo mojih...





pol maš pa bolj malo izkušenj, na icmagu je blo že večkrat rečeno kar se tiče presajanja, in je bolš da korenini najprej zmanka mal placa, pol pa da ga spet dobi, ma korenine velik bolj na gosto kot pa drgač

TONY_PEROTTI
Prispevkov: 46
Pridružen: 02 Jul 2006, 20:29

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a TONY_PEROTTI » 07 Maj 2008, 08:26

A res??

Meni se pa zdi prav fajn, da bi se najprej 4 urice posončile na sončku, potem bi jih pa dal za 12 urc pod lučko.

kaj menite??

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 07 Maj 2008, 13:52

Lahko jih imaš cel dan zunaj, in ponoči spraviš na toplo. Če zimproviziraš toplo gredo iz polivinila so lahko zunaj tudi ponoči. Lučk praktično ne rabiš več.

Ne vem, kolko so stare, samo če so recimo v tretjem nadstropju listi, gredo lahko mirne duše počasi v jame.
Čim več se morajo zračit, in čim več na naravnem soncu, pa lahko tudi malo mraza začutijo, da se utrdijo (utrjevanje).

Glede lončkov, pa je bolje da so majhni, vsaj moje izkušnje tako kažejo. Tud velike joške niso zmeraj najlepše .
Spoznavanje narave in družbe (SND)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.