Diagnostika bolnih rastlin

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
Nina
Prispevkov: 11
Pridružen: 03 Apr 2006, 09:21

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a Nina » 25 Jan 2007, 18:36

[image][/image]

frcomatik
Prispevkov: 4
Pridružen: 25 Jan 2007, 13:53

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a frcomatik » 31 Jan 2007, 15:12

ja jes mam pa en drug problem!MENI JE PA SAMO STEBLO VELKO PRIBLIZNO 15 cm pa komi pol mam gori krošnjo!!:d

bad_boy
Prispevkov: 37
Pridružen: 03 Jan 2007, 13:23

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a bad_boy » 06 Feb 2007, 10:37

Pozdravlejni!!
jas bi vprašal zakaj list rjavijo?gnijim 1x na mesec..ampak zaj sem videl da se pojavljajo rjave lise ki se širijo..ve mogoče kaj je problem?

MrBine
Prispevkov: 31
Pridružen: 01 Jan 2007, 19:01

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a MrBine » 06 Feb 2007, 11:13

Mene zanima pa to zakaj listi po večkratnem špricanju z h20 in H2O+zelenega lista (30%) mešanca..majo listi bleščeč nasmeh..zgleda ko da bi bla mal mokra..sam ni...nek film se je čez naredu kdo ve?

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 06 Feb 2007, 11:16

MrBine, jst predvidevam da je tisto apnenec. Badboy, na prvi stran imaš vprašalnik, spolni ga, pa mogoče lahk pogruntamo vzrok.

lp

skorc
Site Admin
Prispevkov: 1360
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:08
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a skorc » 06 Feb 2007, 11:56

Glede diagnostike predlagam, da k opisu dodate se fotografijo.
Lahko jo postate v photopost in od foruma naredite link na photopost.
PS: NE pozabit opisat slike!

scythe
Prispevkov: 278
Pridružen: 05 Dec 2006, 12:26

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a scythe » 20 Feb 2007, 21:22

Imam en problem!

Cvetenje 33.Dan Skunk #1
Zakaj so takšni listi?
SLIKA 1

SLIKA 2
Gnojim 2x na teden in to samo 50% mešanico! Zadnjič sem 1 dan prej pognojil! Mislim da je to narobe če prav razumem? Danes sem sam z vodo zalil brez gnojila!

Hvala za pomoč

sanyo
Prispevkov: 451
Pridružen: 07 Nov 2006, 14:26

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a sanyo » 21 Feb 2007, 01:32

ne znam ti nč konkretkno rečt...glede na guide na icmagu bi iz prve slike reku, da je mogoče premal K, ta druga slika pa je mogoče podobna spider mites (kaj sploh so to?).
se mi pa zdi, da maš mau pokurjene špičke na listih, kar pomen preveč P.

bo še kdo drug kej povedu...

lp

Bloody
Prispevkov: 706
Pridružen: 10 Jun 2005, 14:33

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a Bloody » 21 Feb 2007, 09:05

tadruga je res sumljiva, a si pogledu na spodnji strani listov za bele pa crne pikce? sam so mejhne zverce, mors fajn pogledat
You Fuck With The Bull You Get The Horns

scythe
Prispevkov: 278
Pridružen: 05 Dec 2006, 12:26

Re: Diagnostika bolnih rastlin

OdgovorNapisal/-a scythe » 21 Feb 2007, 09:19

sem pogledal liste odspodaj pa nič ni belega ali pa črnega! Drugače sem mel povečevalno steklo tako da sem lahko pogledal bol natančno!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.