OUTDOOR ...:::2010:::...

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
poro
Prispevkov: 235
Pridružen: 05 Apr 2010, 17:52

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a poro » 29 Apr 2010, 16:19

Kako misliš zemlja listnate goše? Da je zemlja zmešana z listjem? Tako kot odpade iz dreves in se tam razkroji v "zemljo" z ostalo zemljo?

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a zacetek » 29 Apr 2010, 16:23

Ne! Listnat gozd kjer rastejo listovci,jevše..... ima drugačno prst kot igličast gozd:)

poro
Prispevkov: 235
Pridružen: 05 Apr 2010, 17:52

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a poro » 29 Apr 2010, 16:25

Ja to itak da ima drugačno prst, ampak kar jast vem v listnatem gozdu lahko direktno posadite, v igličastem jo skuri ker je kisla zemlja preveč.
To si mislil?

toras
Prispevkov: 553
Pridružen: 10 Jan 2010, 17:12

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a toras » 29 Apr 2010, 16:28

zemla je kul...in roža bo rasla normalno nič ji ne bo primankovalo... problem bo sm u tem da je sredi gozda (malo sonca) in ne bo rasla tko kot bi na kakšni jasi ali na odprtem...količinsko je majn drgač pa bres problema

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a zacetek » 29 Apr 2010, 16:35

lega TORAS......a si že kdaj vidu ko pod telegrafncami za elektriko očistijo drevje in nardijo growerjem plac? Tk da je sonček, all day

poro
Prispevkov: 235
Pridružen: 05 Apr 2010, 17:52

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a poro » 29 Apr 2010, 16:37

Točno tko:D ampak je smotano met tam ker pregledujejo ter čistije vsako tolko.

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a zacetek » 29 Apr 2010, 16:38

Quote:

Ja to itak da ima drugačno prst, ampak kar jast vem v listnatem gozdu lahko direktno posadite, v igličastem jo skuri ker je kisla zemlja preveč.
To si mislil?





Ja to sem mislu! redko vmes je kak iglovc ampak mislim,upam da nau problem. keep

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a zacetek » 29 Apr 2010, 16:41

edin to zna bit kurac.sem gledu jevše ko tam rastejo nimajo več kot 1-2m in mislim da so pucal lani al pa predlani, me pa zanima na kolk časa pučejo ,ker zna bit šit

toras
Prispevkov: 553
Pridružen: 10 Jan 2010, 17:12

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a toras » 29 Apr 2010, 16:42

rata ok..men je prou...

poro
Prispevkov: 235
Pridružen: 05 Apr 2010, 17:52

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a poro » 29 Apr 2010, 16:46

Predvidevam da vsako leto, saj linija mora bit čita, razn kakšno grmičevje je lahko.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 13 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.