OUTDOOR 2013

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
timoslav
Prispevkov: 505
Pridružen: 02 Feb 2010, 19:17

Re: OUTDOOR 2013

OdgovorNapisal/-a timoslav » 22 Apr 2013, 20:08

Postopoma preklapljaj Einstein :P

agizor
Prispevkov: 50
Pridružen: 12 Apr 2013, 20:56

Re: OUTDOOR 2013

OdgovorNapisal/-a agizor » 22 Apr 2013, 20:12



vprašam ker še nikoli nisem preklopil z 18/6 cikla na manj, preden sem sadil ven. zgleda da nisem vedel za to, saj še nisem bil na forumu pač pa sem se od starih pridelovalcev učil.

lp;)

slox
Prispevkov: 219
Pridružen: 27 Jan 2013, 19:22

Re: OUTDOOR 2013

OdgovorNapisal/-a slox » 22 Apr 2013, 20:12

Jah tko piše,da more it 1cm globoko,pa prekrit z zemlo.

timoslav
Prispevkov: 505
Pridružen: 02 Feb 2010, 19:17

Re: OUTDOOR 2013

OdgovorNapisal/-a timoslav » 22 Apr 2013, 20:14

@agizor Sem vesel zate, ampak to še ne pomeni, da ne rabiš brat. To pišem zato, ker na vsako vprašanje katero tu izpljunete je že tak 1000-krat odgovorjeno

kopriwa
Prispevkov: 721
Pridružen: 31 Jul 2010, 10:05

Re: OUTDOOR 2013

OdgovorNapisal/-a kopriwa » 22 Apr 2013, 20:14

slox2
no saj je prav tudi tako še malo počakaj pa na rahlo zalivaj pa bodo pokukale ven

slox
Prispevkov: 219
Pridružen: 27 Jan 2013, 19:22

Re: OUTDOOR 2013

OdgovorNapisal/-a slox » 22 Apr 2013, 20:20

Jst mam občutek,da mi bo kej zgnilo zarad tegale dežja zej. Sej bo zej sonce,da mi malo osuši zemljo.

Uporabniški avatar
passion
Prispevkov: 1691
Pridružen: 24 Mar 2010, 13:26

Re: OUTDOOR 2013

OdgovorNapisal/-a passion » 22 Apr 2013, 20:21

nč nebo zgnil
Hell, it's about time.

WithoutName
Prispevkov: 412
Pridružen: 26 Okt 2011, 17:29

Re: OUTDOOR 2013

OdgovorNapisal/-a WithoutName » 22 Apr 2013, 20:22

Prosm povejte mi če prou delam. mam frisian dew zdele na režimu 15 ur svetlobe na dan (zdele je 21 dni stara). V naravo jih mislm dt tm 19 maja k bo tut okol 15 ur svetlobe na dan. A tvegam kkšn cvetenje? Pa če je možnost da bi jo dau kkšn tedn prej vn. A bi reskerou? Prosm za odgovor. Hvala.

Uporabniški avatar
jah
Prispevkov: 651
Pridružen: 09 Okt 2010, 13:14
Kraj: Mariborska cesta 7, Celje

Re: OUTDOOR 2013

OdgovorNapisal/-a jah » 22 Apr 2013, 21:22

Ni problema, sej tud če zacveti ni treba panike zganjat bo revegala nazaj, saj se itak dan daljša. Sam malekost se bo rast upočasnila dokler revega, potem bo pa use normalno. Zato je dobro ko bilke utrjujemo za outdoor da jim v boxu nastavimo svetlobni cilek, na takega kot bo zunaj ko bomo presajali bilke.

Usi delamo napake, tud moji prvi začetki so bili 18/6 potem sem pa paničaril, zakva mi kar use cveti. Samo takrat še nisem vedel za forum...
welcome to my lab where you can choose your own dreams.

Uporabniški avatar
passion
Prispevkov: 1691
Pridružen: 24 Mar 2010, 13:26

Re: OUTDOOR 2013

OdgovorNapisal/-a passion » 22 Apr 2013, 21:36

lahko pa preprosto počakate na presajanje do konc maja, pa nebo nč prehiter cvetel... če pa kalite zunaj oz posadite ven že skaljeno seme, je pa roža še itak premajhna da začne tak hiter cvetet, tak da tle ni problemov s tem, če res niste prehitri oz ne sadite v kakem rastlinjaku... uglavnem.. če imaste tretno kaj na kaljenju.. nebo nč cvetel, ker rabi bilka vsaj 3-5 štukov zrast, preden začne cvetet. to pa ne velja za semi-avto straine... te je pa najbolš kr zuni štartat, pol nekje sred-konc maja, ker te pa lahko štartajo s cvetenjem že pri 15h svetlobe.

drgač pa je dober v vsakem primeru prilagodit svetlobni režim zunanjemu...
Hell, it's about time.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.