OUTDOOR ...:::2010:::...

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a tornado » 22 Mar 2010, 15:41

Evo sem vrgu zdej vse v zemlo pa zalil tolk da vse plava lol, se bo že posušil sej je na toplem :]

Spodi so že mal rjave, misliš da je bolš tist nanovo odrezat al pustim? :]
The newb is back.

fishxl
Prispevkov: 255
Pridružen: 20 Okt 2008, 10:35

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a fishxl » 22 Mar 2010, 16:48

am lahko se kdo kj powe za himalayo kdaj jo dam kalit da bo maja taprawa za vn mejbi 1 april???

lojzek
Prispevkov: 301
Pridružen: 24 Okt 2007, 15:12

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a lojzek » 22 Mar 2010, 17:59

sprememba sort;
G13 haze
Crimea blue
Himalaya gold
The church
Sensi star
La reina de Afrika

sorte so mi všeč, upejmo da bo kej iz tega!
Ma kdo izkušnje s semeni strani hempatia.si?

10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 22 Mar 2010, 18:43

Quote:

ej folk mene pa zanima dons mi je frend reku če bi poasdil eno bilko za njega ker bi imel za prodajat..pol mi je pa rekel da posadim skunk da bo lahko prodajal..in sem rekel da bo to prodajal kot domačico za 5 eur on pa je rekel če je outdoor skunk je 10 eur..tko da kdo ve?




Cena je odvisna samo od kvalitete, kaka znana sorta samo pripomore, da se prodaja. Rečeš da maš Bluebarry pa lahko prodaš za 20 , nevem, zakaj vsi vejo za toti bb, dilerji se ful hvalijo z njim, nima pa ga tak noben. Prasci, naj te vsaj po pravici povejo, al pa bojo rajši tiho

uporabnik123
Prispevkov: 17
Pridružen: 22 Mar 2010, 19:10

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a uporabnik123 » 22 Mar 2010, 19:20

jaz imam eno vprašanje.
kera vrsta je najbolj primerna oziroma se jo da najlažje gojit seveda outdoor. ker letos bom gojil prvič pa še nevem prav vsega

valvazor
Prispevkov: 37
Pridružen: 27 Jan 2010, 19:22

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a valvazor » 22 Mar 2010, 19:46

preberi si outdoor vodič...(pomaga če nisi dost razgledan)....pa zber si kako uzizico rožo marijhuano,poglej kak film o njej..preber lastnosti oz značilnosti pa je...pa poglej si tut temo OUTDOOR 09...
80m2 x 2 + bela ograja

puska
Prispevkov: 89
Pridružen: 02 Dec 2009, 21:30

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a puska » 22 Mar 2010, 19:58

pol je tut outdoor roža lahko 10eur/g?

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a tornado » 22 Mar 2010, 20:11

idi ubij se.
The newb is back.

uporabnik123
Prispevkov: 17
Pridružen: 22 Mar 2010, 19:10

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a uporabnik123 » 22 Mar 2010, 20:20

hvala

puska
Prispevkov: 89
Pridružen: 02 Dec 2009, 21:30

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a puska » 22 Mar 2010, 20:24

idi prvi :P


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.