OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
Rastaa
Prispevkov: 110
Pridružen: 26 Mar 2009, 15:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Rastaa » 15 Sep 2009, 11:06

Dej franci ne seri ga, limaj slike, ali pa ne pisat in samo beri! haha

Rastaa
Prispevkov: 110
Pridružen: 26 Mar 2009, 15:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Rastaa » 15 Sep 2009, 11:17

to je ena roža ja (AMS greenhouse) dans more še Krso svojo nalimat da vidmo kaj je ustvarila

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zacetek » 15 Sep 2009, 12:04

Franci tu ni point v kvantiteti ampak v roži kaka zgleda:) itak vsak za sebe sadi pa ni treba bit fouš.
BTW. js mam tut še eno sativo , ki ma 2.8m in je ornk šikana sam je ne morem slikat zaradi nedostiopnega terena, pride slika ,ko bo fertik, cveti pa šele 3 tedne tk da sem rahlo živčn da ne bo dočakala in jo bo plesn načela

Rastaa
Prispevkov: 110
Pridružen: 26 Mar 2009, 15:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Rastaa » 15 Sep 2009, 12:31

to bi blo pa kr škoda, res je pozna

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zacetek » 15 Sep 2009, 12:35

himalaye že tut cvetijo 3 tedne sam one bojo pomoje nardile brez problema

RASTAA kk dolg ti cvetijo?

Rastaa
Prispevkov: 110
Pridružen: 26 Mar 2009, 15:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Rastaa » 15 Sep 2009, 12:45

od začetka avgusta:)

x_anya
Prispevkov: 37
Pridružen: 04 Jun 2009, 22:18

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a x_anya » 15 Sep 2009, 14:57

Quote:

Quote:

herbman, sam zate






A kdo ve kera sorta je to?




Tole je ''brainstorm''...sicer je indoor varjanta, sam me je splet okoliščin prisilil, da sm rastlince preselila v naravo...ampak mi ni velik žou

x_anya
Prispevkov: 37
Pridružen: 04 Jun 2009, 22:18

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a x_anya » 15 Sep 2009, 15:01

@ lasulja: nevem, če sploh lahko karkoli preseže seksipilnost tega verhca

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 15 Sep 2009, 15:09

Šele outdoor pridejo prave barve na plano Žetev pa bo 2-3 tedn v oktobru upam da bo vreme zdržalo...

blazt
Prispevkov: 37
Pridružen: 14 Sep 2009, 15:57

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a blazt » 15 Sep 2009, 15:21

lih kar so mi skalila semena...slika je zelo slaba zato sem jih ze kar dal v lonček....slike mlade rožice dobite takoj ko pride ven...;)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 14 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron