OUTDOOR ...:::2010:::...

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a tornado » 11 Feb 2010, 13:09

Hehehe evo jst sem danes v lonce posadil 4 mandale #1 normalne pa dva fem churcha. Upam da pride cimprej se Critical da se tisto posejem, ce ne bo spet prepozno za kloncke :|
The newb is back.

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 11 Feb 2010, 19:41

Na icmagu sem spremljal malo growe od mandale#1 hitro+huge yild Bom mel jas letos tudi mandalo
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a tornado » 11 Feb 2010, 21:53

Bomo vidl kako ji bo kej zuni uspel... baje so precej različni fenotipi.
The newb is back.

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 12 Feb 2010, 14:21

Quote:

te lovce bi izgnal, ko najdem idealn plac, se razgledam naokrog, ne boš vrejel spet preža zraven. Me ma da bi vzel motorko pa kako prežo podro .




To se popolnoma strinjam s tabo. Moj glavni plac je res dober samo ena stvar me moti, PREŽA! Vseeno, kjer stojiš se rastlin ne vidi, samo iz te prsnete preže bi se vidli 2 bilki. Ti 2 bom vrjetno privezal k tlom. Kolko vem imajo lovci dovoljenje za lov od začetka okt. pa do konca feb.(al jan. zdaj nisen ziher), tako, da prej lovci nimajo kaj za hodit tam okoli. Na tem placu pa se mi res dopade, da rastline, ki drugače na travnikah zrastejo 1m do 1.5m, sem na tem placu našel 2m+, tako ,da sklepam, da je tam dobra zemlja, ampak to bom še preveril. Ima pa še eno slabo stran- ogromno divjadi. Tam okrog ne hodi ravno veliko ljudi in trava je visoka, zato jim je to zelo dobro skrivališče.

ghost
Prispevkov: 113
Pridružen: 23 Nov 2009, 19:27

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a ghost » 12 Feb 2010, 15:08

Ne dopade se mi, ko lovci opazujejo sledi za živalim, (verjetno bi opazl tud moje skedi, ko bi šel kdaj pogledat). Pa vem da eden od njih je zagrižen kriminalist. So se pa razpasl vsepovsod - same preže.

Tak da bom letost pogozdil z bilkami na plazovitem terenu, bom mal stabiliziro plaz( premalo bilk za uspešnost, z številom bi mi verjetno uspelo prišparati nekaj davkoplačevalskega denarja - to bi lahk naredl projekt za javnost).

V lukne sem dal vermikulit, compo guano, konjski gnoj.

aaa
Prispevkov: 446
Pridružen: 12 Jul 2009, 13:43

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a aaa » 12 Feb 2010, 17:50

hoh treba se konkretn plc najdit
ZIVLJENSKA RESNICA: TREZNOST JE ILUZIJA

ghost
Prispevkov: 113
Pridružen: 23 Nov 2009, 19:27

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a ghost » 12 Feb 2010, 20:42

Neki me zanima, kje je " GanjaKmet " mal pogrešam kak prispevek v 2010 se še ni nič oglasil , je vse vredu z njim.

darej3
Prispevkov: 320
Pridružen: 20 Feb 2009, 15:55

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a darej3 » 14 Feb 2010, 15:43

js sm pa pred kakim tednom fukno u lončke 4 navadne(not FEM.) WhiteWidow, k jih bom meu krneki cajta še not. Se, semen še mam ful, pa nwm, kuk bi jih blo dobr posadit, da bom meu usaj eno žensko :S...

...kura ei, če bi lohk to vedo, sam nemorš....jebiga...ka bo pa bo!
Pass the SHIT man!

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 14 Feb 2010, 16:05

Ja v bistvu lahko veš,recimo jaz imam ca. 80% žensk.
Kako zvišati odstotek žensk?
Če je seme ženska ali ne ni (je delno) gensko pogojeno(čudno ne? Vsaj men se dzi)
Tako:
1) Več dušika => več žensk
2) Več kalija => več moških
3) Višja vlažnost => več žensk
4) Nižja temp. => več žensk
5) Več modre svetlobe => več žensk
6) Manj ur svetlobe => več žensk
Če posadiš derektno ven pomeni pomlad več žensk, poletje več moških. Spol se lahko spermeni dokler rastlina ne dobi 3-peresnih listov.
Ko sem dobil 80% žensk sem imel pod warm white 14h dnevno pri temp. 24-25°C v vegi zemlji (dosti N), tako da če upoštevaš vse lahko imaš 90%, več pa težko.

Če gledamo z druge strani, se tudi nam s časom spreminja DNK, tako, da mogoče sploh ni tako čudno.

LP, Mravlja

darej3
Prispevkov: 320
Pridružen: 20 Feb 2009, 15:55

Re: OUTDOOR ...:::2010:::...

OdgovorNapisal/-a darej3 » 14 Feb 2010, 16:21

zanimiv tole...se pravi, da majo ženske raj bl ostre pogoje...kar pa use lahk js naredim dokler jih mam še indoor.

drgač pa hvala ei, k se ti je dal to pisat.
Se bom probo držat tega, dokler se še lahk

pa še neki bi uprašu, sam iz zanimanja...
se pravi...ponavadi, oz. vsa semena k sm jih meu skaljena sra prvo prišla ven 2 klična lista pa pol iz njiju še 2 navadna. Sm pa mei sam 1x primer, ko so pršl ven 3 klični listi, pa iz njih ven 3 navadni...usi enako vlki, pa usi so naenkrat zrastl. hehe.....a bi lahk blo to kei posebnga al je slučajn blo tak??
Pass the SHIT man!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.