OUTDOOR2012

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
kopriwa
Prispevkov: 721
Pridružen: 31 Jul 2010, 10:05

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a kopriwa » 07 Jul 2012, 15:14


m00d
Prispevkov: 1209
Pridružen: 11 Apr 2007, 21:20

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a m00d » 07 Jul 2012, 19:48

Kurac, tle k mam jst pa ni blo dežja že skor mesc, tale vikend bom vsako zalil z 20 litri vode x 8 rož je 160kg, heh pa še v breg je. Upam da se v jesen obrestuje.

m00d
Prispevkov: 1209
Pridružen: 11 Apr 2007, 21:20

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a m00d » 07 Jul 2012, 20:08

Tole je pa še od tistih treh spodnjih vejic, ki sem jih pustil zoreti še 14 dni. Potrgano danes, še nesušeno.



Batki so precej masivni, dišijo pa pa fenomenalno.

Buddah
Prispevkov: 381
Pridružen: 07 Jun 2010, 12:36

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a Buddah » 07 Jul 2012, 21:02

Zgleda najs si premagu vse AF :P

SuVoTo
Prispevkov: 173
Pridružen: 28 Mar 2012, 18:06

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a SuVoTo » 08 Jul 2012, 01:05

okej pebii ;D
zdej sm še js začeu mal resneje razmišlat o growu (vem ja, pozn sm par mescou pa vse).. zdele bom probau vzgojit prvo 1 seme do pač neke spodobne velikosti outdoor, če pa bo frka bom pa not prestavu
nimam nekih velikih pričakovanj, sj mi je kolega dau domačico.. domače semena vglavnem
pa magari 10g dobim dol z planta bo kul (:
bom poročau če kaj uspe!
lep pozdrav
/

Descartes
Prispevkov: 302
Pridružen: 06 Dec 2010, 19:11

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a Descartes » 08 Jul 2012, 03:09

Ce se potrudis lahko s pravo nego in pravim stranimom se kamot 100g po komadu dobis. brez panike

AutoflowerSlo
Prispevkov: 68
Pridružen: 31 Jan 2012, 21:20

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a AutoflowerSlo » 08 Jul 2012, 09:43

Quote:

Tole je pa še od tistih treh spodnjih vejic, ki sem jih pustil zoreti še 14 dni. Potrgano danes, še nesušeno.



Batki so precej masivni, dišijo pa pa fenomenalno.





Ti je zdej žau, da nisi pusto cele piante dozoret? zgleda fantastično!

m00d
Prispevkov: 1209
Pridružen: 11 Apr 2007, 21:20

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a m00d » 08 Jul 2012, 12:20

Sej ubistvu je bla že zrela, sm dal pa v začetku tedna še eno seme kalit pa ga bom fuknu kr v to lukno od te, če bo fertik v treh mescih kot ta, ma cajta še dost, računam pa, da bo še več gor, glede na to, da so višje T° kot maja.

Zefy
Prispevkov: 206
Pridružen: 09 Apr 2010, 01:09

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a Zefy » 08 Jul 2012, 15:39

rocketchunk2 x bushman
pred enim tednom

in danes


Po nesreči narejen strain že od samega začetka najbolj raste in je tudi najbolj odporen na vse škodljivce

belivitez
Prispevkov: 1708
Pridružen: 03 Maj 2012, 20:43

Re: OUTDOOR2012

OdgovorNapisal/-a belivitez » 08 Jul 2012, 17:43

zefy prfektna kdaj si jo pa ven postavil?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 14 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.