OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Bruno » 27 Maj 2009, 21:09

Herb maš kšno izkušnjo kolk so ti nevršičkane pa vršičkane bilke prnesle?
So fucking what?!

m00d
Prispevkov: 1209
Pridružen: 11 Apr 2007, 21:20

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a m00d » 27 Maj 2009, 21:29

lahko pa probaš tko, da rožo upogneš da bo bla horizontalno pa jo pričvrstiš s kakim lesenim klinom, ki ga zabiješ v zemljo, isto nardiš s stranskimi vejami potem, da dobijo več sonca. jst sm neki malga lani tko probavu, nekatere stranske veje so ble po pridelku skoraj enakovredne vrhu, plus da so še iz teh stranskih vej poganjale stranske veje. pomoje se splača probat, sam mors pa to počet redno, ker roža hitro raste

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 27 Maj 2009, 22:34

m00d en moj kolega počne to se mi zdi.Njegove bilke so zaj že pravi grmi z lesenimi stebli,res noro lepe in vlke bilke ma,čeprav letos prvič goji isto ko jaz,škoda da ne pusti da bi naložo slike.

Aja pa lih sn nazaj s placa toča je mojo edino bilko v naravi kr fajn zdelala ampak mislim da bo preživela.
sn jo fajn zalil joke.

aja dans sn dal še kalit eno mexican sativo.
A.C.A.B!

Uporabniški avatar
Lacna-Pljuca
Prispevkov: 454
Pridružen: 15 Jul 2006, 15:00

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Lacna-Pljuca » 28 Maj 2009, 15:22

Kul, zdej me ne skrbi vec, namrec prezivele so toco, prezivele so celodneven dez, v 5 dneh jim je olesenelo steblo in listi se stegujejo proti soncu... usojeno jim je da pokajo cez par mesecev

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 28 Maj 2009, 16:27

olesenelo ? 5 dni ?
If you want peace, prepare for war !

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a tornado » 28 Maj 2009, 21:12

Uuuu da bi usem amaterjem rože pocrkale. Dans šou pogledat en res perfeknt plac. Vid se da je blo na parih placih že lani posajeno, sonce cel dan, voda blizu, kamuflaža u nulo, dostop ravno prav zajeban, in en tele nasadi od vseh lukn direkt v eno 10 !klonov! enga zraven drugega. Upam da je sam tolk len pa da misl še posadit kej okol, ker placa je za 100 rož pa med vsako 5m lufta...

Mislim plac pa res tak da sm se skor zjoku ko sm vidu
The newb is back.

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 28 Maj 2009, 21:34

Dans sm šou pogledat lubice pa so use okej...(pa zdi se mi da so začele cvetet ker majo vrhe rahlo obarvane svetlo zeleno...sm pa najdu še neki fajnega in sicer tako malo jaso sredi gozda...sam dostop je direkt iz gozdne ceste tak da razmišlam da bi neki dau udspredi za bolši dostop...

lojzek
Prispevkov: 301
Pridružen: 24 Okt 2007, 15:12

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a lojzek » 28 Maj 2009, 23:02

zanima me zakaj moja bilka ne gre v širino. v 3 tednih, mogoče mal več je zrastla 40 cm, ne vem pa, zakaj raste samo u višino. Ma 5 štukov, mislm da so skorej vsi sestavljeni samo iz para listov, Deblo je ful debelo, Listi precej široki, bilka pa prav nič razvejana. Zakaj?

10% luck,
20% skill,
15% concentrated power of will,
5% pleasure,
50% pain


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron