OUTDOOR 2008

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
mark0
Prispevkov: 349
Pridružen: 08 Maj 2008, 00:50

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a mark0 » 14 Jul 2008, 22:31

Quote:

mark0 če imaš šanso naredi klona....




Ja, bom poskusil... Če bo kaj ratalo...

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 15 Jul 2008, 07:25

Daj res pa pod neonke na 24 ur za začetek.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

bane
Prispevkov: 277
Pridružen: 12 Feb 2007, 18:37

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a bane » 15 Jul 2008, 13:58

no danes sem šel gledat na en plac kako so roziče preživele neurje, in jih niti ni tako potolklo razen dvema vrh odsekalo in pa mnogo stranskih vejic je zelo poškodovanih






to pa je nekdaj bil vrh

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 15 Jul 2008, 15:09

Stranske uporabi za klone ali pa jih daj v zemljo bo zacvetela če se prime- malo korexa in dobro zalij-odrežeš še enkrat pod kotom z žiletko/olfo kot za klon. Mogoče se prime.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 15 Jul 2008, 18:50

Paradajzek!?Kje so slikce ? ..sem ravno danes bil na placu >brez fotoaparata..ludnica
Oaxan x rox nese Early queen v Fazi cvetenja hehe,se bode z ES..Ni autoflower ker sem jih štartal iz semena 12/12 da so pokazale spol,glede na to da so še revegale se lahko po vigor primerja z EQ, ampak cvetet začne prej!Na eni se barvajo vrhci kot so se lani na rasta 11 afgani rožci..d'best ker nisem vseh potalal,imam še cca 100 semen za drugo leto..
Slikce čez 14 dni

sandass
Prispevkov: 210
Pridružen: 05 Dec 2006, 16:58

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a sandass » 15 Jul 2008, 19:38

Še par slikic, ker sem bil ravno na obhodu...

blackjackxdc


skunkxdc


Easy sativa ki že cveti


pa še ena vinogradniška

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 15 Jul 2008, 19:42

lepe rože,super zakamuflirane,pohvalno

mark0
Prispevkov: 349
Pridružen: 08 Maj 2008, 00:50

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a mark0 » 15 Jul 2008, 21:59

Lepe... Prva izgleda cel monstrum...

mexicano
Prispevkov: 70
Pridružen: 14 Maj 2008, 21:39

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a mexicano » 16 Jul 2008, 14:08

No js sm šu pa učer pogledat če je na placu kšno neurje pizdarije naredlo.In sm srečno ugotovu da ni polomlenega nič, samo mal je veter rože naprej nagnil, kar ja pa čist ok, da mal bol postrani rastejo čez teraso

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 16 Jul 2008, 16:07

Eno vršičkano bilko mi je podrlo upam da se bo postavila na noge ta velka pa dalje živi upam da bo nehala rasti v višino ... :/

Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.