OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Bruno » 23 Apr 2009, 16:25

Lepo....sicer so še majhne, ampak bojo že zrastle, sam d ti jih nov kj zjeabl oz. pojedl...a si kj razmišlu če bi usaj mal zaščitu pred divjadjo-vsaj dokler so še mejhne?...js bi na tvojmu mestu.

Lp!
So fucking what?!

maclovin
Prispevkov: 141
Pridružen: 08 Apr 2009, 16:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a maclovin » 23 Apr 2009, 16:35

Bilke sva pokrila s polovico od 1.5L plastenke okoli sva pa za vsak slučaj potrosila anti-polž tisto pač : ))
5 bilk nama je tak neki satan že požrl
Pa veselo brisanje mojih objav : ))

lep pozdrav

bane
Prispevkov: 277
Pridružen: 12 Feb 2007, 18:37

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a bane » 23 Apr 2009, 16:52

Pač tako vreme da ni drugega za počnet in sem šel malce pofotkat



prva runda rožic

[img]http://www.shrani.si/t/3n/iM/3HBH0i9D/dsc00829.jpg[/img]


ena umetniška hahaha
[img]http://www.shrani.si/?1b/sK/25dNxOmm/dsc00831.jpg[/img]

LP

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 23 Apr 2009, 17:00

ja v lončih pa so ker bo to outdoor na mojem balkonu.mogoče sn jih dal vun prehitro samo tak bom še 2 bilki dodal sredi maja in 2 autoflowerja začetek junija
A.C.A.B!

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 23 Apr 2009, 17:08

bane kaka vrsta pa je to pa zaka maš neke palce zraven?
A.C.A.B!

bane
Prispevkov: 277
Pridružen: 12 Feb 2007, 18:37

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a bane » 23 Apr 2009, 17:14

Vrsta je Passion#1 od DP. Palčke so pa zato ker jih imam zunaj in se zelo sukajo sem ter tja in jih potem raje vedno malce privežem k kaki palčki...

botanic
Prispevkov: 1017
Pridružen: 12 Jun 2007, 18:23

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a botanic » 23 Apr 2009, 17:14



neki jih pa je.letos bom kr indoor furu kr je u naših koncih preveč kradlivcu smrdljivih!
vitamins...T,H,C

zorstat
Prispevkov: 229
Pridružen: 11 Jan 2009, 15:28

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zorstat » 23 Apr 2009, 17:36

moje okrasne rastlinice rastejo pod soncno energijo,ko pa je krizno vreme(dež,itd)pa jih imam pod eno rahlo lučko,stare so malo vec kot 2 tedna,pa upam,da bo cim vec punc,kajti samo punce me osrečijo,aja pa eary misty so.




Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 23 Apr 2009, 17:40

kaka gnojila uporabljate za outdoor rastline ? mislite da bi blo vredu gnojilo za vrtnice (npk 10:12:18 ).
A.C.A.B!

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Bruno » 23 Apr 2009, 17:41

Quote:

Bilke sva pokrila s polovico od 1.5L plastenke okoli sva pa za vsak slučaj potrosila anti-polž tisto pač : ))
5 bilk nama je tak neki satan že požrl




Glej di si plastenko preluknal veækrat da se nau zadušia

Drgač pa fajn fotke
So fucking what?!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 14 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.