OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 23 Apr 2009, 17:42

strass ponoči jih maš notri al vune?
A.C.A.B!

maclovin
Prispevkov: 141
Pridružen: 08 Apr 2009, 16:27

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a maclovin » 23 Apr 2009, 18:00

za vse to je lepo poskrbljeno
Pa veselo brisanje mojih objav : ))

lep pozdrav

zorstat
Prispevkov: 229
Pridružen: 11 Jan 2009, 15:28

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zorstat » 23 Apr 2009, 18:20

zdaj ko je taksno kislo vreme jih dam ponoci noter,drugac pa ce vidim da bo soncek,pa jih dam nekje 4-5 zjutraj ven,pa so pottem cel dan veni na soncku,zdaj zaenkrat se bom tak delal,ker vidim,da se še vreme nebo nekaj dni stabilizirano,potem pa gredo v ze narejene, posute zdomaco prstjo luknje.

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a weedster » 23 Apr 2009, 20:59

Quote:

Vrsta je Passion#1 od DP. Palčke so pa zato ker jih imam zunaj in se zelo sukajo sem ter tja in jih potem raje vedno malce privežem k kaki palčki...




nope not good, tiste palčke kar bek vrži pa se naj utdrijo malo. Ker če bo zdej jim tak lepo šlo jih bojo potem vune sfukale brutalne okoliščine
<3 Mary Jane !

zelenastvar
Prispevkov: 52
Pridružen: 27 Mar 2009, 13:00

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zelenastvar » 23 Apr 2009, 21:03

tudi jaz ti priporočam da odstraniš te palčke...da nebodo rastlinice prešvoh ratale in nebodo primerne za zunaj!

bane
Prispevkov: 277
Pridružen: 12 Feb 2007, 18:37

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a bane » 23 Apr 2009, 21:22

Bom še kak teden pustil da malce še zrasejo potem pa itak več ni panike...

Folk kaj Himalayo boste letos kaj imeli, jaz sem jo kupil in zdaj upam da bo kaj iz tega saj eni govorijo da je kar vredu, drugi spet da je genetika pa to v qurcu... No nwn bomo videli kaj nam bo prineslo

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Kroli » 23 Apr 2009, 21:37

A.C.A.B!

skefunk
Prispevkov: 209
Pridružen: 02 Mar 2008, 18:46

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a skefunk » 23 Apr 2009, 22:58

bane: jaz sem mel lani himalayo pa se mi je zdela kar odlična za kadit čeprav nisem mel kaj dosti gor baje pa se lahko kar nekaj dobi gor v normalnih pogojih

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a Bruno » 23 Apr 2009, 23:15

Kok si pa mel gor č lohk prašam?
So fucking what?!

boo1
Prispevkov: 581
Pridružen: 27 Jul 2006, 20:56

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a boo1 » 23 Apr 2009, 23:56

lepe rastline folks..

I did it!

sorte so


imam še lowryderje ki jih bom startal junija

vglavnem.. feels good man!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron