S-TSH Preiskava ščitnice

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
kadabra
Prispevkov: 12
Pridružen: 06 Jan 2010, 16:34

S-TSH Preiskava ščitnice

OdgovorNapisal/-a kadabra » 25 Mar 2010, 19:04

sem 96% prepričan da je to neumno uprašanje ampak vseen.. V pondelk sem bil pri zdravniku in mi je rekel da bi blo najbolje dat test ščitnice S-TSH zarad pritiska in nevem česa usega.. Zdaj pa me zanima če v izvidu pokaže tud sledi drog? Kadim tu pa tam, enga na dan.. Vzamejo mi kri tkdo da..?


LP

ps lahko admin zbriše če je bzv tema

KionGozi
Prispevkov: 39
Pridružen: 05 Nov 2007, 12:33

Re: S-TSH Preiskava ščitnice

OdgovorNapisal/-a KionGozi » 25 Mar 2010, 19:18

pomoje ne bojo iskal drog.
Big Up !

hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: S-TSH Preiskava ščitnice

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 25 Mar 2010, 20:40

mislim oz skoraj ziher sem da ti ne pokaže sledi drog...če ti jih bojo pa iskali te morjo pa itak v naprej obvestit in seznanit s tem kaj ti bojo delali oz iskali.
itak pa tvojmu dohtarju qrc kaj koristi oz ti more če ti jih najdejo tak da brez panike in kamot se ga lahko pribijaš naprej

evo o tem sem govoril v postu o sprejemanju novega zakona

Uporabniški avatar
ekolog
Site Admin
Prispevkov: 1630
Pridružen: 08 Mar 2005, 02:02
Kontakt:

Re: S-TSH Preiskava ščitnice

OdgovorNapisal/-a ekolog » 26 Mar 2010, 12:22

Quote:

sem 96% prepričan da je to neumno uprašanje ampak vseen.. V pondelk sem bil pri zdravniku in mi je rekel da bi blo najbolje dat test ščitnice S-TSH zarad pritiska in nevem česa usega.. Zdaj pa me zanima če v izvidu pokaže tud sledi drog? Kadim tu pa tam, enga na dan.. Vzamejo mi kri tkdo da..?


LP

ps lahko admin zbriše če je bzv tema




Ne, ne bodo iskali sledi drog.
LP, ekolog

kadabra
Prispevkov: 12
Pridružen: 06 Jan 2010, 16:34

Re: S-TSH Preiskava ščitnice

OdgovorNapisal/-a kadabra » 29 Mar 2010, 18:48

hvala za olajšanje.. lahka v miru navijem zdaj enga

dzezvick
Prispevkov: 480
Pridružen: 11 Nov 2008, 08:03

Re: S-TSH Preiskava ščitnice

OdgovorNapisal/-a dzezvick » 29 Mar 2010, 21:37

Če ti bojo slikal ščitnco, pol ti bo tam not pokazal take lise, k se thc zadržuje okrog ščitnice in ker preveč kadiš, nima dovolj prostora za svoje delovanje....frka
Arabska molža je zakon!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.