Kuharski recepti

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a Andrej » 21 Jan 2005, 17:52

Da, tovariš Jonas
God must love crazy people. He made so many of them.


Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a Andrej » 23 Jan 2005, 08:36

Spet ena brihtna:

A je morda že kdo probal material namakat v bencinu, v primeru, da alkoja ni zalogi??
God must love crazy people. He made so many of them.




Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a Andrej » 23 Jan 2005, 10:49

No, če prav pomislim, ..... včasih že....

No, spašujem zato, ker je sila in kar nekaj "mudelof" namaka zadevo v industrijskem acetonu, in raznih vsemogičih topilih, zato teoretično bencin tudi pride v poštev...

Kaj več o tem....
God must love crazy people. He made so many of them.




HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 23 Jan 2005, 10:54

Mislim da bencin ni nevemkolk strupen - itak ga izpariš,
če pa šluk spiješ, pa tut še ni nobenga zvil.
Včas je blo treba iz avta za motor nakrast hehehe.
Sicer pa , da ne bo pisal zaradi jointa se je
razpršil po daljnji okolici
Jebim ti signature too long

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a Andrej » 23 Jan 2005, 10:57

joj, joj....

Maš prav, ja.

Vsaj mene še ni nikoli zvil.....pa smo ga veliko popil......ko ni bilo kadil......
God must love crazy people. He made so many of them.




bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a bluu » 24 Jan 2005, 21:34

Alzo, nekaj slikic priprave sem uspel naložiti, nekaj Honey Oil materiala je še ostalo potrebna bo še enkratna ekstrakcija, ker sem v spodnjem delu naredil preveč odtočnih lukenj. Samo je pa almost pure thc seka ko pr nortzih. Na eni izmed slikic se vidi kolk sem uporabil tega za en joint in me je prkloplo na kavch. Noro pr tej zadevi je pa to, da sem v petek vleku zraven 2 smotki na žur v gostilno in se niti malo ne voha ja ga lahko na polno dihaš med ljudmi pa noben ne pošteka
Evo linka: Bluu


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.