Kuharski recepti

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a Andrej » 20 Jan 2005, 11:39

Jup, tudi to sem premišljeval.
...ali pa, a je kdo poskussil izhlapevat v mikrovalovni ??
God must love crazy people. He made so many of them.


Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a Andrej » 20 Jan 2005, 12:04

jah, glej,...če maš staro perje, ki ne veš kaj z njim počet,...nočeš kadit (bljak), nimaš volje do kakih extra zvarkov, ti piham na dušo, in rečem, da poskusi. Bolje to, kot pa stvar zavržeš, pa če je še kako staro perje...
God must love crazy people. He made so many of them.




Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a Andrej » 20 Jan 2005, 12:07

ahhhh, Jonč ??

do i't, now
God must love crazy people. He made so many of them.




bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a bluu » 20 Jan 2005, 13:43

V čem bi pa lahko bil problem? ga pač namočiš malo anje...
lp

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a Andrej » 20 Jan 2005, 13:48

Quote:

Jup, tudi to sem premišljeval.
...ali pa, a je kdo poskussil izhlapevat v mikrovalovni ??





God must love crazy people. He made so many of them.




HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 20 Jan 2005, 13:55

Quote:

od letošnjega leta perje mam




Odličen - tut jes čakam na sneg pa akcija.
Jebim ti signature too long

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a Andrej » 21 Jan 2005, 12:23

juhu, posušil usedlino in jo je na koncu več, kot pa tistega "drekeca zelenega", ki ostane na filtru.
Zvečer bo suho 100%, in poročam o efektu.

Hector, ja uporabil sem cevko,

PS.
Glih prišel iz "trgovin", kjer sem kupil dodatno 1kg perja, za simboličnih 3000sit

Pa bo "bor mašina letela"

Kako naj ubijem "klorofil", da bo "home haš" oz. "usedlina" rjava?
God must love crazy people. He made so many of them.




HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: Kuharski recepti

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 21 Jan 2005, 12:36

Quote:

Kako naj ubijem "klorofil", da bo "home haš" oz. "usedlina" rjava?





Čim boljši filter nekje nad 125 mikroni, lahko ene 3-4x čez
kako gosto cunjo preliješ ( vsakič novo ).
Jebim ti signature too long


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.