Odkrili laboratorij za gojenje konoplje

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Odkrili laboratorij za gojenje konoplje

OdgovorNapisal/-a Classic » 26 Mar 2005, 10:22

kdo omenja komunizem?

sploh pa junč, kako bi blo v komunizmu se nobenmu od nas niti sanja ne... saj ga nismo probali. Je pa v Marksovem Kapitalu komunizem sigurno najbolj čisto zamišljen sistem nad sistemi, sam človek je v njemu tujek!
vsi smo

Strom
Prispevkov: 1345
Pridružen: 24 Feb 2005, 21:55

Re: Odkrili laboratorij za gojenje konoplje

OdgovorNapisal/-a Strom » 26 Mar 2005, 10:47

Ja bil je "kao" komunizem.Sej konc koncov je vladala sam ena stranka KPJ.Tko da lahk govorimo o komunizmu, ampak bol liberalne oblike.

Drgač je pa tko.Marxsova teorija je fajn, sam to u prakso spravt je pa drek....edin če bi bli ljudje roboti k se jih da programirat....ja res je Classa, sam človek gužvo dela pr tej teoriji
Šta ima




Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Odkrili laboratorij za gojenje konoplje

OdgovorNapisal/-a Classic » 26 Mar 2005, 12:21

se strinjam z vsemi tremi! končno!
vsi smo

rastaman
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Mar 2005, 07:24

Re: Odkrili laboratorij za gojenje konoplje

OdgovorNapisal/-a rastaman » 26 Mar 2005, 17:13

Se strinjam JOnč - VSI NAZAJ NA DREVESA UŠI DRUG DRUGMU OBIRAT. Živela svoboda!!!
jamajka, ki te ljubim jamajka

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: Odkrili laboratorij za gojenje konoplje

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 26 Mar 2005, 19:15

Quote:

a bi blo v tem primeru v komunizmu bolše al slabše? slabše! veliko in bolj grozno slabše...




Nebi blo slabš, ker ga nebi dobil - ljudje še niso bli PIZDE
Je pa dons moja Hectorka eno prov lepo - in tut dost mogočo
teorijo " posebnih ukrepov " razvila,
in za čuda sem se kr lepo strinjal, ker sem tak poskus
že doživel.
Jebim ti signature too long

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: Odkrili laboratorij za gojenje konoplje

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 26 Mar 2005, 19:35

Samo začetek misli CITIRAM hehe - simpl zadeva - naši krimiči majo seveda znanje in izkušnje ex UDBE - in glede na to, da je udba delala z neumnim folkom( slovenci ) .......
NAPREJ NEJ SI PA VSAK SVOJE MISLI - JE PA DOST LOGIČNO:)
Jebim ti signature too long


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.