Kako zrolat joint ?

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 04 Sep 2006, 14:28

hehe jz tut k je bla kriza, sam gre pa..pa še mal zrolani so k pridejo iz blagajne. sm pa slišu da je tut una papirnata vreča al kaj so (uno za kruh) tut uredu
Avešunokao.

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 04 Sep 2006, 17:15


Zelen? Plastificeran? Treba kej u mekiča it
Avešunokao.

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a BIG » 04 Sep 2006, 17:16

ma klošarji pejte na petrol rizle kupt
Enjoy what is natural

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 04 Sep 2006, 17:29

Podnew ja.. kaj pa ob dveh ponoč
Avešunokao.

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a BIG » 04 Sep 2006, 17:32

mah se opravičarm, sem dons pol ure na banki v vrsti čakal pa sem mal napet, sej bom zdle enga udušil pa bo prec vredi
Enjoy what is natural

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 04 Sep 2006, 17:36

hehehe ni blema
uživi
Avešunokao.

NAJDENEC
Prispevkov: 206
Pridružen: 12 Jul 2005, 02:13

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a NAJDENEC » 04 Sep 2006, 17:42

za klic v sili kje dobiti rizlo? je tudi folija od cigaret dobra (boss, lucy strike...niso pa vse dobre heh). Odtrgaš folijo iz škatle ter zmočiš z vodo iz pipe in nato raslojiš papir ter folijo in voila rizla klic v sili

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 04 Sep 2006, 18:16

hehe zdej k si čike omenu sm se še eno spomnu... sicr je pa ful trajal.. ampak, če že greste v te nujnosti... lahko previdno odtrgate filtr od cigarete in tobak "stisnete oz svaljkate" vn - brez kakršnegakoli trganja. Tako da na koncu dobite papirnato "ceuko" ... nardiš filtr in ga not uštuliš in prežvališ da je lepo solidno, pol pa na cim bolj drobno zdrobiš travo in tobak... počasi (in previdno) ga natresaš notr... če že greš se tok matrat s čikom in use se ti bl splača kkšna omnjena metoda zgoraj... samo je ta metoda verjetno najbolj zdrava saj je ta za razliko od zgornjih omenjenih edina taka, ki ima rizlo iz stvari ki je bila narejena za skadit

Aja jst sm predlagu da nardite svoj filtr... sicer nekje na forumu piše da naj nebi blo važn če maš filtr zrolan al pa un od čika... pomoje da filtr od čika omili kakovost
Avešunokao.

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a BIG » 04 Sep 2006, 18:17

jaja ta je dobra pa ko poslinš se lepo zalep kot lim na rizli

drgač pa baki al ni treba notr trave tlačt samo filter ven potegneš daš not unga iz kartončka pa samo povlečeš ganjo notr pa pol mal tlačš notr sam se skadi pa ko bi reku kuki
Enjoy what is natural


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.