Kako zrolat joint ?

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
gengsta
Prispevkov: 176
Pridružen: 05 Mar 2006, 19:38

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a gengsta » 09 Okt 2006, 21:05

ekica udtrgam drgac pa zigi rizle ownajo k majo se papircke za filtre zravn

watch_me
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Okt 2006, 18:00

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a watch_me » 09 Okt 2006, 21:17

mah nč ne trgam sam da skadim lepo in je to to filter pa kr od cigaretne škatlce sošolki spizdim vedno

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 09 Okt 2006, 21:53

bravo ziggi the best!"!!!
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a sleak » 21 Nov 2006, 23:26

ja, kako zrolat ðoint? na roko...





delu sm tega prvič, mal problema je pr zadnjemu, sam sej kr gre, prvič mi ni najlepše uspel, sam v drugo je blo pa že bolš...
Growing is legal. Don´t believe the cops...

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a XyZ » 22 Nov 2006, 00:41

ja lahk bi prižgal
Cannabis~Researcher

chaos
Prispevkov: 225
Pridružen: 07 Nov 2006, 20:13

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a chaos » 22 Nov 2006, 20:28

je kr umetnost da nardiš lih lep filter pa daš lih prv stafa not da se lepo obrne. pač rabš mal prakse.
smo probal enkrat s filtrom od čika. pobere ful thcja, smo se tok klel da kr ni blo res....
jah pr ekotu zmer zažgem...se mi je že zgodil da sm pou base strgu k sm hotu odtrgat paper
najlepš je ko paper zažgeš, in ko dogori do vrha sam potegneš in to je to...ne rabš več pržigat

gengsta
Prispevkov: 176
Pridružen: 05 Mar 2006, 19:38

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a gengsta » 24 Nov 2006, 16:03

mi smo tud 2jne bakle delal sam ni kul k negurita enakomerno in se ena cez cas ugasne

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a sleak » 24 Nov 2006, 16:18

men so vse tri gorele enakomerno, vsako posebi sm navagu, da je blo v vseh enak stuffa notr
Growing is legal. Don´t believe the cops...

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Agnes » 25 Nov 2006, 16:36

al pa cez nazacetku namesas homogene mešance za 3bse. rofl
DEATH BEFORE DISHONOR!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron