Dobri kukiji, sam za moje pojme preveč potentni 
, sm šu samo še počivat
, tko da naslednjič take it easy
ej rasta ti ko delaš mufine daš sam mal mn moke kokr kle piše ne? al delaš po tem receptu sm pol domnevam da so mal trdi
pa ponavad treba mal več ko 12 minut pečt, saj js ko pečm dl pustim... glede čokolade pa nevem z jedilno je vedno dobr izpadlo zdej sm delov z milko k nism mel druge pa se je mal preveč stopila pa je mal črna/zažgana ratala. z belo bi blo treba probat ja 
sam pol vsak mal po svoje nardi,pa zmeri mal drugač izpade, zanimivo v glavnm 
Po forumu brska: 8 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.