Rast samo v visino in presajanje

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
svizc
Prispevkov: 62
Pridružen: 08 Jan 2006, 23:24

Re: Rast samo v visino in presajanje

OdgovorNapisal/-a svizc » 09 Jan 2006, 14:18

Evo cist koncna slika, zdej je pod lucjo na mizi, skos piham vanjo, od presajanja je ze 1h, kaksne so moznosti?


INKVIZITORKA
Prispevkov: 670
Pridružen: 16 Jun 2005, 08:27

Re: Rast samo v visino in presajanje

OdgovorNapisal/-a INKVIZITORKA » 09 Jan 2006, 14:31

Mislim, da se bo pobrala, samo da začne vodo vlečt.
Pihat pa le vsaketolko.

lojze
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2004, 08:15

Re: Rast samo v visino in presajanje

OdgovorNapisal/-a lojze » 09 Jan 2006, 14:54

Odstrani podstavek lončka, da bo voda hitreje odtekala oz. lonček dvigni tako, da voda v njem ne bo zastajala.

Pa če se že trudim(o) tipkat ob dveh ponoč pričakujem(o), da boš nasvete tudi upošteval.
LOJZE
Ko bom velik bom imel zelen traktor in kmetijo na Blokah!

patrik
Prispevkov: 672
Pridružen: 07 Jun 2005, 21:01

Re: Rast samo v visino in presajanje

OdgovorNapisal/-a patrik » 09 Jan 2006, 15:02

da neboš glih zdihnu za bogo rožco lahko tud balone napolneš pole pa usakotolko malo popihaš po rožci...
pa jebote

svizc
Prispevkov: 62
Pridružen: 08 Jan 2006, 23:24

Re: Rast samo v visino in presajanje

OdgovorNapisal/-a svizc » 09 Jan 2006, 15:46

Quote:

heh cel forum za eno rožco diha. pohvalno

@svizc: ko pihaš vanjo, malo zadrži zrak v pljučih, da porabiš ves kisik (sam ne predolgo, da ti nebo slabo..alpa vrtoglavica pride od tega), da bo več CO2 ja dobivala. tak jas to0 delam..

GL&HF




Hehe, lol, ne sej ne se sekirat ce mi bo uboga rozca crknla an, sam tko mal sprasujem k vidm da ste tuki sami zelenjavarji veliki za kksn nasvet. Drugac pa mislm da rozca zelooooo pocas pridobiva obliko, hoce liste nazaj gor poravnat, sam ji ratuje zelo pocasi, al se pa samo men tko zdi

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: Rast samo v visino in presajanje

OdgovorNapisal/-a Agnes » 09 Jan 2006, 16:35

Sem imela enak problem. Le da je bila roza velika 1M in ravno začela cvetet.

Rešitev: Vzemi prozorno polivinil vrečko, jo dobro navlaži odznotraj, našpricaj tudi liste in jo pokrij, tako da se bo vlažnost notri močno dvignila. V 24h bi morala stat pokonc.


lp
DEATH BEFORE DISHONOR!

lojze
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2004, 08:15

Re: Rast samo v visino in presajanje

OdgovorNapisal/-a lojze » 09 Jan 2006, 16:38

Ta Erykova finta pride v poštev, če se listi povesijo zaradi popolnoma suhe zemlje (nezalivanja).

Pri premokri zemlji pa to odpade.

LP L.
LOJZE

Ko bom velik bom imel zelen traktor in kmetijo na Blokah!

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: Rast samo v visino in presajanje

OdgovorNapisal/-a Agnes » 09 Jan 2006, 16:40

Tale rastlina je bila rešena na način, ki sem ti ga opisala.




lp
DEATH BEFORE DISHONOR!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron