vaš INDOOR

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a weedster » 19 Okt 2009, 19:30

No jaz sem samo taki vtis dobo ... pa da se ve na forumu, da nekateri heavy yielderi niso nič manj kvalitetni kot low yielderi.
<3 Mary Jane !

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 20 Okt 2009, 16:40

Sam če maš preveč ene sorte se hitr navlečeš rajš več različnih , meni je pa tudi lepše večje bude gledat kot majhne
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

borat
Prispevkov: 261
Pridružen: 02 Mar 2007, 21:06

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a borat » 22 Okt 2009, 21:28

Mene pa zanima če kdo ve kolk časa cvetijo od dzezvika purple tops x panama red?

ker sem mu pisal, pa mi ne odpiše...

mam pa jih že v četrtem tednu cvetenja pa bom rukno jutri kake slike gor mogoče

kespr
Prispevkov: 57
Pridružen: 11 Okt 2009, 20:20

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a kespr » 23 Okt 2009, 16:18

Evo še moj prvi indoor v 4 dnevu...

semenke
rastlince
rastlinca od blizu

trgatev nekje v sredini decembra, če bo vse po sreči....

še par slikc boxsa...
nekaj opreme
karbonski filter
skromen prostorček
skoraj neviden boxs

buxxy
Prispevkov: 657
Pridružen: 06 Avg 2007, 01:37

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a buxxy » 23 Okt 2009, 16:24

a miracle has happen :-)

vržem 10 semen White Label Rhino klit, vsi se odprejo in pokažejo bele rožičke vn heheh ampak eden pokaže kar 2.
dam v šotne tabletke da se ukoreninijo in za tega ki je dva vn dal se izkaže da so dejansko dve rastlinice bile notri v 1 semenu.

a miracel i says
plants growing out of my ass

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a lasulja » 23 Okt 2009, 17:08

Buxxy ja se dogaja tudi to a ni fajn
kespr vrzi tisti glinopor v kurac in posadi v normalno zemljo, mi bos hvalezen v enem mesecu
police in helicopter search for marihuana ...

kespr
Prispevkov: 57
Pridružen: 11 Okt 2009, 20:20

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a kespr » 23 Okt 2009, 17:45

Quote:

kespr vrzi tisti glinopor v kurac in posadi v normalno zemljo, mi bos hvalezen v enem mesecu




bi mi lahko povedal zakaj?tole je moj prvi grow, tako da sem dal ta glinopor zaradi vlage...namreč na dnu posode ga je okoli 2-3cm in še po vrhu malo...

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a mofo » 23 Okt 2009, 18:13

glih zato ker je tvoj prvi grov bi blo bolš normalno v zemlji, ne pa da že v prvo kompliciraš hahah

ne vem zakaj bi mel probleme z vlažnostjo zemlje indoor, če pa že maš pa pač pogosteje zalivaš

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 23 Okt 2009, 18:17

Ph jebe ta glinopor se mi zdi
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron