INDOOR PRVIÈ - stiha

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: INDOOR PRVIÈ - stiha

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 18 Maj 2007, 18:40

ja se strinjam. vendar to pride bolj do izraza, ko goniš grow za growom isto sorto/več istih sort. ker ene sorte so verjetno bolj občutljive na zgodnje predoziranje, kot druge (moja opažanja, ne trdim da je res tako )in potem je malo neprijetno, če že v štartu zaj****.

bosces
Prispevkov: 558
Pridružen: 23 Nov 2004, 17:43

Re: INDOOR PRVIÈ - stiha

OdgovorNapisal/-a bosces » 04 Jun 2007, 23:45

evo moj prvi indoor gre proti koncu, tuki neki slikic:
http://www.konoplja.org/storage/photopost/uploads/5273/1.jpg
http://www.konoplja.org/storage/photopost/uploads/5273/2.jpg
http://www.konoplja.org/storage/photopost/uploads/5273/3.jpg
http://www.konoplja.org/storage/photopost/uploads/5273/6.jpg

malo sm že nestrpen na cvetenju so (od preklopa na 12/12)dva meseca in 4 dni pa ni še videt konca še ziher dva tedna ne bemtiš, vse verhe mam že na špage navezane drgač bi blo vse po tleh, mam kr sitnosti, jah kaj čm prvi grow je

a jih naj še z gnojili šopam, jih ne že dva tedna pa kr nočjo nehat delat, zdej bi jim pa še kakšno dozo spustu pa nevem kaj naj nardim???

ffaca
Prispevkov: 520
Pridružen: 16 Maj 2006, 15:48

Re: INDOOR PRVIÈ - stiha

OdgovorNapisal/-a ffaca » 05 Jun 2007, 19:52

Naj lepo rastejo do konca. odreži si kak mali batek pa na hitrco enga spusti pa ne bit nestrpn!
i am invisible!

squ
Prispevkov: 1
Pridružen: 05 Jun 2007, 21:55

Re: INDOOR PRVIÈ - stiha

OdgovorNapisal/-a squ » 05 Jun 2007, 21:57

Mene pa zanima ce se to kaj vonja...
Npr. da bi imel v sobi tako pac kao omaro vse lepo dol zadihtano... Pa ventilatorje za not pa za ven.. Ce bi se fest vonjalo..? Pa zraco bi zjutraj, popoldan, zvecer.. pa se klima kdaj pa kdaj.. Pa kaj bi lahko naredlo da se ne bi prevec vonjalo ozr. skoraj nic

Mel pa bi tam ene 3 bilke..

Lp! Hvala ze vnaprej za odgovore...

HACKY
Prispevkov: 295
Pridružen: 26 Feb 2007, 14:20

Re: INDOOR PRVIÈ - stiha

OdgovorNapisal/-a HACKY » 05 Jun 2007, 22:02

mensezdi da zato obstajajo filtri za vonjave...za kej več upraš tiste k majo to že mal več u malem prstu...

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: INDOOR PRVIÈ - stiha

OdgovorNapisal/-a niga » 05 Jun 2007, 22:20

Teško da se nebi vonjalo, razen če boš imel dober karbonski filter in močen vent in ne boš odpiral prepobosto, lahko pa si narediš serijo klonov iz najmanj smrdeče rože. V tem primeru je najbol, da maš veliko semen iz pohe in ugotoviš katera roža najman smrdi, sam to raj ugotavlji outdoor, čene nima smisla, ker bo že prej smrdel!

V nasprotnem primeru bo vsekakor smrdelo, se ni zabat danebi!

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: INDOOR PRVIÈ - stiha

OdgovorNapisal/-a sloskank » 05 Jun 2007, 22:26

če maš karbonski filter, pa če boš mal odpirau bo čist ok. nebo panike.


če pa nič od tega, pa raj ne. jaz mam brez vsega, in mi po treh rožah (sicer tut od sorte odvisno) tak smrdi soba, dase čut na hodniku. (sreča,da je 3 štuk popolnoma prazen )
weedindeed



niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: INDOOR PRVIÈ - stiha

OdgovorNapisal/-a niga » 05 Jun 2007, 22:38

Jest drgač prov ljubim ta vonj, in mi še ustreza, da duva k sto mater, ni boljšega osvežilca zraka kot je to!
Če vas pa skrbi za varnost v lastni hiši, pa raj ne gojit v njej!

HACKY
Prispevkov: 295
Pridružen: 26 Feb 2007, 14:20

Re: INDOOR PRVIÈ - stiha

OdgovorNapisal/-a HACKY » 05 Jun 2007, 22:41

glej pobček, ne wem zakaj bi ti zdej začeu indoor furat če maš še vedno možnost da sfuraš en dober outdoor...pa ni pol nobene panike, ker za karbonski filter pa ne wem če si prpravln odštet nekej dnarja zdej ne wem sploh al so dragi al so pocen sej je vseen sm zakaj bi skrbeu pa biu žiučn če bo dišalo pa to. hitr semenke hitr nared pa hitr vn OUTDOOR.

bosces
Prispevkov: 558
Pridružen: 23 Nov 2004, 17:43

Re: INDOOR PRVIÈ - stiha

OdgovorNapisal/-a bosces » 05 Jun 2007, 23:46

pr men se nč ne vonja razen na koncu cevi tam ko gre zrak ven iz boxa v drug prostor, pa še tle ni neki močn vonj


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.