C99 fem. (moj prvi indoor)

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
Stibl
Prispevkov: 168
Pridružen: 15 Jan 2006, 12:25

Re: C99 fem. (moj prvi indoor)

OdgovorNapisal/-a Stibl » 08 Jan 2007, 20:34

43 dan cvetenja: (počas se bližam žetvi. outdora mam sam še za šwasto ali 2 )






slovenija
Prispevkov: 189
Pridružen: 25 Dec 2006, 19:55

Re: C99 fem. (moj prvi indoor)

OdgovorNapisal/-a slovenija » 08 Jan 2007, 22:25

sej skunk se se neki matra an.drgac pa lepo

sanyo
Prispevkov: 451
Pridružen: 07 Nov 2006, 14:26

Re: C99 fem. (moj prvi indoor)

OdgovorNapisal/-a sanyo » 08 Jan 2007, 22:43

sj bo stibl

nej me kdo poprav, k sm začetnik...men se zdi d telim rožcam ful dušika prmankuje in to dost prezgodi.

a je kej na tem?

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: C99 fem. (moj prvi indoor)

OdgovorNapisal/-a mike » 08 Jan 2007, 23:19

kerim rožcam? tem od štibla?
na podlagi česa pa si postavu tako diagnozo?

Stibl
Prispevkov: 168
Pridružen: 15 Jan 2006, 12:25

Re: C99 fem. (moj prvi indoor)

OdgovorNapisal/-a Stibl » 08 Jan 2007, 23:46

Dušika jim je primankval zarad mojih napak... sam zdej so pa že prot koncu cvetenja in zarad tega še bl rumenijo.

sanyo
Prispevkov: 451
Pridružen: 07 Nov 2006, 14:26

Re: C99 fem. (moj prvi indoor)

OdgovorNapisal/-a sanyo » 08 Jan 2007, 23:59

ja tem rožcam...diagnozo sm pa postavu izključno iz tega kar sm na netu prebrau...sj sm napisu d se tko men zdi, drgač pa bi z veseljem zvedu kva je z njimi narobe, d se bom sam mogoče lahko izognu taki napaki.

lp

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: C99 fem. (moj prvi indoor)

OdgovorNapisal/-a mike » 09 Jan 2007, 00:10

ok, se pravi si sklepal izključno na podlagi rumenih listov. res, da listi porumenijo ob pomanjkanju dušika. prav tako pa porumenijo tudi ko se cvetenje bliža koncu (kot je štibl reku), tako da je delno tudi jesen z njimi narobe.


sanyo
Prispevkov: 451
Pridružen: 07 Nov 2006, 14:26

Re: C99 fem. (moj prvi indoor)

OdgovorNapisal/-a sanyo » 09 Jan 2007, 00:15

ja sj to vem, sam k sm gledu že prej slikce se mi je zdel d že ful zgodi so začele rumenet. itak sm šele zanč zvedu, d je čist kul če jih gnojiš z vege gnojilom, dokler se ne nardijo mali cofki...pol pa naprej z unim za cvetenje

sicr pa na napakah se učimo

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: C99 fem. (moj prvi indoor)

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 09 Jan 2007, 05:28

je kul,je kul ja:)
lp
<bapho>
the walley of sylvania

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: C99 fem. (moj prvi indoor)

OdgovorNapisal/-a XyZ » 09 Jan 2007, 16:40

ja sej za prvič je čist ql:) ..drugač ma pa sančo kr prav, tile rumeni listi so klasični deficit dušika med cvetenjem, to katerega še zdaj ne bi rablo prit. Na tretji fotki je cindy še z čist belimi laski ...to še polne pare cveti in ravno zdaj bi požrla maximum doze gnojila. Iz iste fotke pa se vidi da že rumenijo oni mali listki na cvetju ...kar pomeni da je deficit dušika že v višji fazi pomankanja.
Ne pozabit, da je dušik v vsaki celici organizma, če ni dušika, ni novih celic ...bud se neha nabijat (gostit) in rastlina začne umirat, slowly

edit;
lol kak je vse napisano raztegnjeno zaradi slik
...zdaj se komaj zavedam ka'sem jz delal ...lmao'
Cannabis~Researcher


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.