[microgrow] PC grow

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: [microgrow] PC grow

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 03 Feb 2008, 12:45

kak naj nardim cim manjso, z mrezo se da nardit zavirat rast, se kak drugace naj rozico upogibam? aja pa zanima me a morem tudi vršičkat?

kLeMn
Prispevkov: 6
Pridružen: 13 Feb 2008, 16:19

Re: [microgrow] PC grow

OdgovorNapisal/-a kLeMn » 13 Feb 2008, 16:26

zanima me če je normalno da se dušilka na HPSjki zelo segreva? drugače vse dela kot po maslu

ffaca
Prispevkov: 520
Pridružen: 16 Maj 2006, 15:48

Re: [microgrow] PC grow

OdgovorNapisal/-a ffaca » 13 Feb 2008, 16:48

da
i am invisible!

kenny
Prispevkov: 69
Pridružen: 31 Jan 2008, 23:26

Re: [microgrow] PC grow

OdgovorNapisal/-a kenny » 13 Feb 2008, 16:49

čist normalno!
Še slepa kura v jamo pade.

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: [microgrow] PC grow

OdgovorNapisal/-a BIG » 13 Feb 2008, 23:47

Quote:


mike kok približno bi prišle LED za grow v PCboxu?

lp




mah in kaj bi vzgojil pod ledicami v računalniški kišti v 2 mescih 20cm bilke ki neb mogle podpirat 0,5g, sej vidš pr medvedu, nevem kako je kej led tehnologija napredovala od takrat, ampak mislm da trenutno se niti podrazno ne splača investirat v to
Enjoy what is natural

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: [microgrow] PC grow

OdgovorNapisal/-a mike » 14 Feb 2008, 00:26

lih zdej načrtujem eno zadevo z mal drugačno tehnologijo, kar bi znal dat precej boljše rezultate kot so bli pr medvedu. pa še mal cenejš pride.
sam kva k ne morm sam testirat, drug se pa noben ne jav.

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: [microgrow] PC grow

OdgovorNapisal/-a sleak » 14 Feb 2008, 19:09

BIG maš prov po eni strani, sam po drugi pa en more neki razvit, po moje k se bo čez 5 let črta potegnla pod rezultati, bo vse skupi mal drugač
Growing is legal. Don´t believe the cops...

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: [microgrow] PC grow

OdgovorNapisal/-a mike » 14 Feb 2008, 22:41

lohk bi že blo, če bi kdo mel tuk jajc, da bi naše ideje stestiral. tko pa čakamo tle ko klošarji v puščavi, kdaj bo kdo mim pršu.

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: [microgrow] PC grow

OdgovorNapisal/-a sleak » 15 Feb 2008, 00:19

pa investiral...


jz če bi mev keš bi že zdavnaj kšn večji LED projekt izvedu, sam tko pa z študentsko plačo, je preveč drugih ½pomembnejših½ stvari, tko da jebi ga, bo treba počakat, ali da bojo ledice cenejše, ali pa plače višje (kokrkoli, nč od tega mislm da ne bo kmal)
Growing is legal. Don´t believe the cops...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.