Katera zarnica?

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
Punedehaaac
Prispevkov: 16
Pridružen: 20 Jun 2012, 08:09

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a Punedehaaac » 08 Jul 2013, 00:27

mene zanima kako se 150w HPS-ka obnese. na vrhih bol; kako so veliki, trdi pa če ga pokajo

frulica
Prispevkov: 16
Pridružen: 23 Jun 2013, 08:27

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a frulica » 18 Jul 2013, 12:36

Zanima me, kje se dobi y adapter za žarnice, na netu sem jih zasledil na amazonu in ebayu.

Cfl če mi da iz treh rastlin 150 g suhega bom srečen


klop
Prispevkov: 674
Pridružen: 07 Jan 2012, 10:44

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a klop » 18 Jul 2013, 17:36

Quote:

Zanima me, kje se dobi y adapter za žarnice, na netu sem jih zasledil na amazonu in ebayu.

Cfl če mi da iz treh rastlin 150 g suhega bom srečen




Boš potreboval cca 500W CFL, da boš prišel do tolikšne količine;)

lp,klop
Big stinkin helicopter flow through di air
what dem call it dem call it weedeater.....


kavla
Prispevkov: 4
Pridružen: 08 Avg 2013, 18:58

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a kavla » 08 Avg 2013, 19:07

Imam problem z mojo 400w hpsko. Žarnica sveti 5 min, nato ugasne za min in se spet prižge. Žarnica je rabljena 3 tedne, samo se vidi notri malo ožgano pa tudi ni pravilne oblike (nasredi nagubana).
Vnaprej hvala za pomoč

izzy
Prispevkov: 952
Pridružen: 05 Avg 2011, 16:32

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a izzy » 08 Avg 2013, 19:23

a maš slučajno premočno dušilko?

kavla
Prispevkov: 4
Pridružen: 08 Avg 2013, 18:58

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a kavla » 09 Avg 2013, 08:12

Pred petimi leti sm kupu ta kit, prejšna lučka je crklna zato sm kupu identično philipsovo. mogoče tovarniška napaka?

fedayeen
Prispevkov: 108
Pridružen: 28 Jul 2013, 18:20

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a fedayeen » 09 Avg 2013, 12:28

a ti po 5letih se ni nič poznal na pridelku? sej sem prav razmel, da si imel 5let isto hpsko notr?

kavla
Prispevkov: 4
Pridružen: 08 Avg 2013, 18:58

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a kavla » 09 Avg 2013, 13:51

Ja 5 let ista sam je bla samo za cvetenje, ni pa laufala nonstop. Nevem nism opazu da bi kej slabš k nism mev 2x iste sorte.. uglavnem naroču sm novo, če še to skuri kupim nov kit.

fedayeen
Prispevkov: 108
Pridružen: 28 Jul 2013, 18:20

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a fedayeen » 10 Avg 2013, 02:01

Načeloma folk zavrže HPSko najkasneje po 5 ciklih ali 1-2 leti max. Kasneje izgublja na lumnih in požre več štroma, ker potrebuje več za vzdrževanje al kako, to bo vedu kak bolj expert na lučkah povedat. Vsekakor pa v nobenem primeru ne uporabljas HPSke dokler sveti. Neke razlike naj bi bile tudi glede med 250w,400w,... mogoče nebi blo neumno mal bolj natančno pogooglat.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.