
ker se že 3 dni jebem z tem, da bi usposobil 150W svetilko Sylvania sem se odločil, da povprašam tukaj, če ima gdo kakršne koli izkušnje z povezovanjem le te.
googlam vendar ne najdem nič specifičnega oziroma najdem preveč posplošene strvari, da bi z mojem znanjem elektronike znal to povezat.
Zato prosim, če gdo zna to, naj deli še o z mano.
hvala, lp

slavc

