trenutno poslušam.....

Debate o vsem, peskovnik.
ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 29 Jun 2005, 21:04

Quote:

system of a down - mezmerize



mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a mike » 29 Jun 2005, 21:41

schranz, all day long, razn če tamala s kašnmu housam prteži

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a Andrej » 29 Jun 2005, 21:52

Quote:

system of a down - mezmerize




a to je 2. album....tisi po toxicity??? (no, nekaj takega)
God must love crazy people. He made so many of them.


ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 29 Jun 2005, 21:57

to je zdj zadnji album...prej je pa se System of a Down, Toxicity pa Steal this Album...mam tud The B Sides??
septembra pa nj bi prsu Hypnotize

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a Andrej » 29 Jun 2005, 22:00

ufff, aaaaha...
sicer niso eni izmed mojih top 100, samo mam pa toxicity in steal this album....

no, dobro da znaj vem...
God must love crazy people. He made so many of them.




GaRdI
Prispevkov: 96
Pridružen: 18 Jun 2005, 17:55

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a GaRdI » 29 Jun 2005, 22:24

ambasada gavioli


david morales 2002

udooooooo

WHITEEE POWERRRRRRRR

Gruver
Prispevkov: 804
Pridružen: 18 Nov 2004, 08:19

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a Gruver » 29 Jun 2005, 22:35

Der dritte Raum
"better to rule in Hell, than serve in Heaven"..

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a Andrej » 29 Jun 2005, 22:35

American Jezus je na Tested ja...pa Alog the way tudi, paaaa Part III je tudi tahuda ja...

jezus, jaz bom za lih s stola padno....ajde dečki...malo me "baše"
God must love crazy people. He made so many of them.




cistak
Prispevkov: 645
Pridružen: 22 Jan 2005, 19:47

Re: trenutno poslušam.....

OdgovorNapisal/-a cistak » 29 Jun 2005, 23:37

a bo sel kdo na openair 7.7?to bo pokal,dojaja...
ŠTA JE MIŠEVI?!?!ŠTA STE SE USRALI?!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.