Ljubezen nam je vsem v pogubo

Debate o vsem, peskovnik.
Gruver
Prispevkov: 804
Pridružen: 18 Nov 2004, 08:19

Re: Ljubezen nam je vsem v pogubo

OdgovorNapisal/-a Gruver » 17 Mar 2005, 12:34

Quote:

no gruvi, dej se razpiši mal da vidim kak ti to hendlaš.




Hendlam kaj? Nama v vezi ni treba nic hendlat, ker se znava vedno odkrito pogovorit in spoštovati želje drugega. In veza se mora spreminjati, razvijati, iti naprej, drugače je pa obsojena na propad. Kaj sta vidva naredila v vezi?

Razen krešov tipa, spet si pustil gate na mizi, se prav lepo imava .
Mogoče ti bo pa Gruverka kej več napisala.
"better to rule in Hell, than serve in Heaven"..

hippy
Prispevkov: 395
Pridružen: 28 Feb 2005, 20:14

Re: Ljubezen nam je vsem v pogubo

OdgovorNapisal/-a hippy » 17 Mar 2005, 23:50

am.. ok.. konoplja forum? :P sm tko najprej mislil.. ljubezen do rastlinc hehe..

rastaman
Prispevkov: 137
Pridružen: 09 Mar 2005, 07:24

Re: Ljubezen nam je vsem v pogubo

OdgovorNapisal/-a rastaman » 18 Mar 2005, 07:45

Pa kaj vi vete kolk sem inovativen in kolk ne, in kaj sva imela in kaj še mava. Zdele ne bom nič več o tem pisal, ker me sam napadate vsi po vrsti. Se bo že rešila zadeva, tako al drugače.
Aja, pa včeri sem četrtič izpit ruknu. Men gre kar na jok...
jamajka, ki te ljubim jamajka

Lana
Prispevkov: 232
Pridružen: 11 Mar 2005, 16:59

Re: Ljubezen nam je vsem v pogubo

OdgovorNapisal/-a Lana » 18 Mar 2005, 08:44

Pravzaprav imaš prav. Res ti ni treba več pisat o vsem tem. Zdej bom zlo zlo zlobna, ampak, en ti mora rečt. Ti se pa že mal smiliš sam seb. Odloči se že enkrat, kaj boš počel v življenju, al pa nehaj jamrat. Vsi smo na istem. Ko se moraš nekaj odločiti, si pri tem SAM!!! Saj lahko slediš nasvetom, ampak, odločiš se SAM!!! Al pa nehaj nazaj proti nam sikat, da mi itak ne vemo, kako je z vama. Ja, seveda, ne vemo, zato pa SAM naredi nekaj!!!

Pa še nekaj: oprosti, ma še dolgo je zdržala s tabo, saj sploh ne veš, kaj bi rad. In morda še en ženski nasvet: Ženska ima rada ob sebi dedca, ki mu lahko zaupa, ob katerem se počuti varno in ki zna v življenju sprejemati odločitve, ne pa eno pussyko brez hrbtenice. Tko, zdaj sem pa povedala, ker sem se kr mal razpi...

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Ljubezen nam je vsem v pogubo

OdgovorNapisal/-a Andrej » 18 Mar 2005, 09:29

jo, rasta...

počakj, pa bo. Boš vida. Sem siguren pa tudi ostali, da se bosta mela rada, ko moj bik Roker, pa psica Brena.

Saj se vse težave rešujejo same, samo ne drezaj vanje... Svet je lep.
God must love crazy people. He made so many of them.



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.