zgodni fantje in dekleta:D

Debate o vsem, peskovnik.
Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a Baki » 09 Sep 2006, 13:56

Kkšna beseda bi mogla bit ki jo rečš k se zbudiš in ko ni jutro...
Avešunokao.

laibach
Prispevkov: 673
Pridružen: 28 Jan 2005, 18:57

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a laibach » 09 Sep 2006, 19:08

Bogdaj
LiveSTONED

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a jazo » 11 Sep 2006, 07:08

jutro sticky! ja kavica še ni bla...bo pa kmlal! treba delat it...vsak cajt! NM pa u prelepi megli ...
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a Baki » 11 Sep 2006, 07:19

jz bi še pančku....
Avešunokao.

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 11 Sep 2006, 07:58

hehehe:D jst bi še pančku:D ta je dobra:D pr nas pa že neki sonček hoče vn iz megle polukat:D komi čakam, kr lepa napoved je za vreme:D Pa še grozdje bo več cukra mel v seb:D jiha:D

lp

ps. dons sem si prvošču mal dle:D k je biu naporn vikend:)

INKVIZITORKA
Prispevkov: 670
Pridružen: 16 Jun 2005, 08:27

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a INKVIZITORKA » 11 Sep 2006, 08:30

Jutro radni narod.....

Quote:

Pa še grozdje bo več cukra mel




O pr nas je letos celo sladek, vsako leto je bil le za vinček, no
včerej je šel pa celo do želočka .

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a jazo » 11 Sep 2006, 14:33

ja ja...pr ns tut kr lepo sladko grozdje ! zdele pa kosilo počas :P
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

gengsta
Prispevkov: 176
Pridružen: 05 Mar 2006, 19:38

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a gengsta » 11 Sep 2006, 18:11

wtf zjutri tok zgodi ustajata poj pa se na kompu visite pa poste pisete

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a Baki » 11 Sep 2006, 22:18

mah tosm ustou pa sm pol pogledu downloude pa sm se napisu u izi
čist na izi. tak ufuran... zaspan.. kaj še.... še zebl me je... še oblek nism iz stola pobrou kr čez naslonu pa mal dremu p pisu
Avešunokao.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.