zgodni fantje in dekleta:D

Debate o vsem, peskovnik.
beginer
Prispevkov: 53
Pridružen: 19 Jan 2007, 10:45

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a beginer » 20 Jan 2007, 19:38

tole obema vela k nam quotala - prebrala sm gor tok tega da bog pomagi... sam mam dost druzga dela in tm k je čez 100 strani pač nemorm prebrt...žou..

drgač pa ekran mam dejansko u kurcu (če ne vrjamš, šit hepens)- kar pa ne pomeni da bi se zdej neki neumno kle delala zarad TEGA ... bvz...

pa če mislš da si nabijam poste se motš - meni se za status na forumih tok jebe k za pršice (torej - nič!) ker sem bla na enem forumu 1 leto, napisala pa 30 postou... prebrala sm pa use kolker je blo u moji moči...

lp.
[*zivljenje zajemaj z veliko zlico - nikoli neves kdaj bo skleda prazna*]

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 20 Jan 2007, 19:47

zakaj ne narediš potem tukaj enako? 30 postov na 1 leto:)?

Vse kar te zanima že piše:)

slovenija
Prispevkov: 189
Pridružen: 25 Dec 2006, 19:55

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a slovenija » 20 Jan 2007, 22:29

baaaa boš vidla kok se ti jebe za pršice k jih boš dubila v fazi cvetenja.
P.S.a maš ekran kot predmet u kurcu al sliko.ce mas sliko nared print screen pa sm prlep da vidm

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a BIG » 27 Jan 2007, 07:15

helou, matr je tle notr fajn, kake so kej temp. uzuni ?
Enjoy what is natural

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a Agnes » 31 Jan 2007, 06:31

6.30!
DEATH BEFORE DISHONOR!

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 31 Jan 2007, 08:21

bravo agnes sam pomoje je to da si ti še pokonc, ne pa da si se tak zgodi vstala

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a Agnes » 31 Jan 2007, 14:04

ja res je
DEATH BEFORE DISHONOR!

WoLLf
Prispevkov: 261
Pridružen: 14 Okt 2006, 20:00

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a WoLLf » 31 Jan 2007, 15:34

15:43!

zdej sm v fakin dilemi .... agnes ka si ti shemale .. enkt ženska drugič tip ? ne moreš da vrjameš

mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: zgodni fantje in dekleta:D

OdgovorNapisal/-a mihakt » 31 Jan 2007, 15:39

shemale ja


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.