kradljivci!

Debate o vsem, peskovnik.
BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a BIG » 29 Sep 2007, 18:53

une čist male kamerce 3x3cm al še manjš lahko jst zrihtam, če hoče kdo sprobat naslednjo sezono
Enjoy what is natural

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 29 Sep 2007, 19:26

mike pa vsi ostali?

Ste za to da se zbere material pa da miku da proba naredit kako smeh malo varjanto kamere za pravi BIG OUTDOOR!!!!
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 29 Sep 2007, 20:56

Zakaj pa kamere - posadiš na zihr mest in ne rabiš nič, če pa
sadiš na bedast plac, pa hvala ku*** da kdo pobere.
( kdo to prav )
Jebim ti signature too long

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 30 Sep 2007, 05:50

haha

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 30 Sep 2007, 13:02

HeCtor očitno imaš ti preveč tega da tudi če ti poberejo ti je OK

Ma ni samo zaradi tega da ti jih ne poberejo je zaradi tega da tudi vidim če se kak krimič potika okoli bilk...pa sam pogledam posnetke ali sliko pa naj se on jebe...
ima veliko pozitivnih lastnosti,sicer se zdi malo smešno..
Konoplja.org

Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 30 Sep 2007, 19:01

Hahaha in ti boš prepoznal krimiča po posnetku
Jebim ti signature too long

barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 30 Sep 2007, 21:25

Hector kaj si to za eno sliko drevesa nalepu? Govorimo o cannabis sativi, ne pa fikusih. Sej ne rečem , da bilka ne more dosečt 5 metrov, ampak 10 metrov pa ne!

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 01 Okt 2007, 08:24

Nažalost slike, kjer je cca 8 metrska ( španija ) nimam več,
sicer se pa odpravi v NL, najdi kakega groverja ali pa povprašaj
kakega domorodca kaj naredi rože v blagem podnebju.
Mogoče ma clo kdo izmed forumašev Satanovo slikco iz OG-ja,
tut tist je mel blizu 8 metrov ( države ne vem )......
V SLO pa nad 4 metre skor nemogoče narest, pa koplji lukno
kolikor veliko hočeš.
Fikus sm pa za primerjavo dal kakšen je v Španiji.
Jebim ti signature too long

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 03 Okt 2007, 12:57

Jebemu folk, pa kje to sadite????
Pazte na rože, da ne bom še komu tkole pobiral....

Jebim ti signature too long

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a lasulja » 03 Okt 2007, 13:01

U fak ti si bil. Te ze najdem vn vseh 236 rastlin si nesu, se bova ze zmenla. Kako si lahko tak prasc?
police in helicopter search for marihuana ...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.