kradljivci!

Debate o vsem, peskovnik.
mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a mihakt » 27 Sep 2007, 17:25

kakšni so pa drugač zakoni u španiji če maš pr seb travo ozeroma če te dobijo ko kadiš? če mogoče veš? ...lepe slikce

HeCtOr
Prispevkov: 1489
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:19

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a HeCtOr » 28 Sep 2007, 10:48

Maš lahko 2 bilke , če maš pr sep neki malga ni panike,
sam tud tam ni točno določen kolk je to mal.Je reku nekje
2g - ja ni problem.

No zdej pa ena fletna štorija od tega Španca.
Mel njegov kolega 4 bilke.Za te bilke je z bagrom
skopal lukne fi3 metre, pa ene tolk globok.
Rože so zrasle do zavidlivih 10-ih metrov, no pa
pride murija in so od šoka mu lepo pustil za
1 teden, naj jih pospravi, sicer mu jih bodo
oni z ovadbo seveda...
Jebim ti signature too long

klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a klen » 28 Sep 2007, 12:49

Kaka roža, to je že počasi hrast
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...

DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 28 Sep 2007, 14:56

pick0 materno spizdli bilke in sicer foter jih je fukno v smeti tak da niam nic

DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 28 Sep 2007, 14:56

pick0 materno spizdli bilke in sicer foter jih je fukno v smeti tak da niam skoro nic

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a sloskank » 28 Sep 2007, 14:57

Quote:

Maš lahko 2 bilke , če maš pr sep neki malga ni panike,
sam tud tam ni točno določen kolk je to mal.Je reku nekje
2g - ja ni problem.

No zdej pa ena fletna štorija od tega Španca.
Mel njegov kolega 4 bilke.Za te bilke je z bagrom
skopal lukne fi3 metre, pa ene tolk globok.
Rože so zrasle do zavidlivih 10-ih metrov, no pa
pride murija in so od šoka mu lepo pustil za
1 teden, naj jih pospravi, sicer mu jih bodo
oni z ovadbo seveda...




čak, 10 metrov?!

slike mogoče?
weedindeed



jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a jazo » 28 Sep 2007, 15:16

ja tu tut mene zanima.. 10m? damn. pol stanovanjskega bloka.

lp
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 28 Sep 2007, 15:22

10 m, je malo nategnjeno pomoje, tko za ene 2x za 5 m bi še verjel kaj več pa že ne saj tudi na icmagu je model naredu res huge bilke, in z bagerjem kopu sam še zmeri daleč daleč od tistih 10m. Da vam dam eno bilko da bote vidli kakšne se gojijo


evo to je bilo slikano 9.12.2007



Hector če maš pa kakšno slikco, pa z veseljem spremenim svoje mnenje

lp

barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 28 Sep 2007, 15:23

Pa kaki deset metrov, konoplja nima takih genov, oz mogu bi jih spremenit, da bi blo to možno. To je isto kot z drevesi, tudi če bodo pefrektni pogoji ti smreka ne bo zrasla čez 50 m, sekvoje pa evkalipti pa rastejo čez 80 m v svojih normalnih pogojih.
Men je tut en kolega reku, de je vidu sliko na kateri je bilka rasla če z hišo v južni afriki, ja pa kaj še?!

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: kradljivci!

OdgovorNapisal/-a niga » 28 Sep 2007, 18:24

Kva pa če bi dal cajta vegetirala? Recmo ko bi padla noč bi se lampe uklople, al pa indoor tm do 3m če je to možno, pol naprej pa še narava zvegetira!
Sej v amstrdamu v muzeju je ena taka bilna, oziroma deblo od nje, k je k hrast!

Drgač je pa že en na forumu pravu (pomoje lasulja), da obstajajo jamajške sative k loh vegetirajo par let, sam jest ne verjamem!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.