Pač mam zelo dobre izkušnje s folkom iz neta, res tko da sem 100% za, se pa strinjam, da je tm en ki presodi, pa ti pol pove kam it, ker res nimam keša/želje da bi imela srečnaje s dečki v modrem 
hmm. poznam pa najbrž ne nobenega oz. maybe se poznava sam nevem nicka tuki x) hm in nik pomoje ni nemogoče, da bi za tako srečanje naštimali kake specialce, če bi nas bilo več. Drugače pa kake okvirne ideje kje&kdaj?
