CUKRI !!!!!

Debate o vsem, peskovnik.
BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a BIG » 03 Mar 2009, 11:53

Folk pa kje da fak so cukri, čakam da bi kej pozobal že nevem pizda pol leta, pa nikjer nč, kako je kej v drugih koncih slo, ker na dolenskem je slabi ku zanč
Enjoy what is natural

dzezvick
Prispevkov: 480
Pridružen: 11 Nov 2008, 08:03

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a dzezvick » 03 Mar 2009, 13:23

Ojej Big, jebeš cukre, jz sm jih prenehu jest...je blo prejšn mesc 1 leto odkar nism kemije dau vase. Zelo težko dobiš dobre cukre..sej veš recesija...treba šparat na kemikalijah, pa ti dajo neke strupe k ti zacementerajo možgane. Heh, cukru pa nikol več..mam raj serotonin u možganih, k pa da se mi sprazne zrd cukru, pa sm pol še 2 dni čist skurjen.
Arabska molža je zakon!

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 03 Mar 2009, 14:39

BIG, zaka nebi rajš čistega mdma'ja ?!
why the fuck bi jedu še ostalo navlako ki jo zmešajo zraun.
nevem no.
If you want peace, prepare for war !

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a BIG » 03 Mar 2009, 15:13

ma mi kmetje tega ne dobimo, pr nas so (če so) cukri pa bmk za to navlako k jo zravn mešajo, itak samo 2-3 letno, in zdej na pomlad bi spet mal pasal
Enjoy what is natural

chaos
Prispevkov: 225
Pridružen: 07 Nov 2006, 20:13

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a chaos » 03 Mar 2009, 16:02

ja zadne cajte ni nč kvalitetnga u slo....po boljse bonbone je treba it na sever, kjer je tud cena primerna kvaliteti
ze neki cajta čakam da se stanje izboljša....nč ne kaže na to

dzezvick
Prispevkov: 480
Pridružen: 11 Nov 2008, 08:03

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a dzezvick » 03 Mar 2009, 16:58

Big, mam jz tegretol, pa hadol pa apaurine...pa štamperle vodke rukn zravn, pa bo še bol kot cukri..boš vido
Arabska molža je zakon!

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 03 Mar 2009, 19:02

nothin' compares to the mdma plur effect <3
If you want peace, prepare for war !


BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a BIG » 04 Mar 2009, 08:16

Quote:

pa sm pol še 2 dni čist skurjen.




ma sej zdej ni nč drgač, ko greš v petek ven, še v nedeljo nisi sposoben nič
Enjoy what is natural

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 04 Mar 2009, 18:16

Quote:

nothin' compares to the mdma plur effect <3




IMO še vedno najbolša droga (najlepše prbije, ravno prav dolg efekt,...) Seveda če pa pretiravaš in pogosto redoziraš spoznaš tudi the dark side... (mah isto kot z vsako drogo)

qub
Prispevkov: 6
Pridružen: 25 Feb 2009, 21:05

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a qub » 04 Mar 2009, 22:26

ja ja, cukri !!!
... najprej nisem razumel kaj naj bi bili, samo ce pomislim, so valda bonboncki ... ja, mene tudi zanimajo ! kje se da dobit ? al pa tudi cisti mdma... v bistvu mislim da je mdma tisti v katerega sem se zaljubil (kot vsebina nekaterih bonbonckov ki so bili res specialni par let od tega), cistega pa nsem se imel cast poskusiti... ja, ja, ce kdo ve, bi z veseljem vzel malo zalogico "zdravila pubertetniske zaljubljenosti"


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.