Iskalnik je našel 11 ujemanj

GO_TO_SEARCH_ADV

Napisal/-a west_silver
20 Feb 2009, 11:07
Forum: Ambulanta
Tema: Ask old farts a question
Odgovori: 13631
Ogledi: 4620757

Re: Ask old farts a question

a je kej učinka če rožice z radensko zalivaš
Napisal/-a west_silver
19 Feb 2009, 23:47
Forum: Notranje gojenje
Tema: Micro grows!
Odgovori: 333
Ogledi: 129386

Re: Micro grows!

evo to je to. Moj growbox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/woohoo.gif" alt="" /> de pa sam upam da bo kej zrastlo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /><br /><br /><a href="http://www.shrani.si/?3B/iL/2ogAJ5wZ/slika012.jpg" target="_blank"><img src="http://www.shrani.si/t/...
Napisal/-a west_silver
18 Feb 2009, 13:53
Forum: Ambulanta
Tema: Ask old farts a question
Odgovori: 13631
Ogledi: 4620757

Re: Ask old farts a question

ja sam res hitro raste:D:D:)
Napisal/-a west_silver
18 Feb 2009, 13:20
Forum: Ambulanta
Tema: Ask old farts a question
Odgovori: 13631
Ogledi: 4620757

Re: Ask old farts a question

a ma kdo kak fajn izgovor če te tastari dobijo da se mal za rastlinam ukvarjaš .
Napisal/-a west_silver
17 Feb 2009, 18:17
Forum: Notranje gojenje
Tema: Envirolite,Phytolite
Odgovori: 160
Ogledi: 65218

Re: Envirolite,Phytolite

kje se pa da dobit te žarnice?
kak link od kake prodajalni mi bi prav prišev
Napisal/-a west_silver
17 Feb 2009, 09:59
Forum: Notranje gojenje
Tema: ventilatorji
Odgovori: 340
Ogledi: 186980

Re: ventilatorji

ma kdo kako idejo kako bi utišal ventilator??
ventilator je pa od enega zelo starga računalnik dimenzije 8×8
Napisal/-a west_silver
16 Feb 2009, 13:15
Forum: Notranje gojenje
Tema: Micro grows!
Odgovori: 333
Ogledi: 129386

Re: Micro grows!

ja pa ta gnoj ko je za travo da hitreje raste
pomoje nebi blo slabo ker ma dušika kar velik
Napisal/-a west_silver
16 Feb 2009, 12:38
Forum: Notranje gojenje
Tema: Micro grows!
Odgovori: 333
Ogledi: 129386

Re: Micro grows!

pognojit**
Napisal/-a west_silver
16 Feb 2009, 12:36
Forum: Notranje gojenje
Tema: Micro grows!
Odgovori: 333
Ogledi: 129386

Re: Micro grows!

kaj vi mislite a bi bilo pametno rože gojit z umetnim gnojem?

pa še to luč mam zdej 20/4 a je to vredu a bi blo bolše če bi jo mel 24/0
Napisal/-a west_silver
14 Feb 2009, 22:41
Forum: Notranje gojenje
Tema: Micro grows!
Odgovori: 333
Ogledi: 129386

Re: Micro grows!

no dons sm končno dokončal box, eno seme je že vzklilo pa sem jo kar posadu upam da bo kej zrastlo.<br /><br />zanima me še: kaj če kar v podstavk not nalijem vode čist povno not gre približno 8 deci pa bi mel gor štiri rožice a mislite da bi ta voda bila dovolj za 5 dni? <img src="/ubbthreads/image...

GO_TO_SEARCH_ADV



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.