Stran 1 od 7

Instant Debilizmi

Objavljeno: 29 Avg 2006, 15:25
Napisal/-a sloskank
Prlepte raznorazneizjave raznoraznih ljudi.. bom jaz začel,skopirano z foruma joker.si

#1
Quote:


Na Šrilanškem airportu je pri čekiranju passportov na veliko napisano: za posedovanje drog je predpisana smrtna kazen. In tako je menda po celem far eastu.

Sam bi močno premislil o uvedbi smrtne kazni za (večje) preprodajalce, za posedovanje pa razna javna dela in zapor. Bi vsak bedak petkrat premisli, preden bi zvil joint.





#2
Quote:



2. Kaj bi pa rad dopovedal? Da so droge čisto prijetna popestritev večera o televiziji? Nak, me ne boš prepričal. In nič ne bi imel proti, če bi ukinili alkohol ali vsaj uvedli strog nadzor nad njim. A kaj ko to kar kliče po kriminalu. Zato bi se tudi pogojno strinjal z dekriminalizacijo prodaje drog, tudi heroina. V lekarnah z diktatorskim nadzorom, seveda. Sem pa 100% nasprotnik drog in 122% nasprotnik kriminala. In vsak preprodajalec je kriminalec in tudi kupec drog je hud kršitelj zakona. In kazni bi morale biti hudo višje. Predvsem za mladoletne.





On je hud nasprotnik drog,ampak heroin bi pa v lekarnah prodajal


Je pa od istega človkea ta quote.

EDIT: Ops,lohk premaknete temo,nism mislu tu odpret.. lohk pa tut pustite,kokr čete :P

Re: Instant Debilizmi

Objavljeno: 29 Avg 2006, 18:34
Napisal/-a bismarck
airportu
čekiranju passportov
far eastu

P.S.: od modela, ki ne pozna slovenskih besed za:
letališče, pregled potnih listov in daljni vzhod

Re: Instant Debilizmi

Objavljeno: 13 Sep 2006, 15:14
Napisal/-a sloskank
Še ena

http://novice.siol.net/default.aspx?site...d=108&pgn=1


lejte kero sliko so dal zraven pizda,jagode al kaj je tisto ahahah

Re: Instant Debilizmi

Objavljeno: 13 Sep 2006, 15:25
Napisal/-a Baki
hjoj joj joj.... to je kkšna kopriva al pa kej x)

Re: Instant Debilizmi

Objavljeno: 14 Sep 2006, 08:27
Napisal/-a volkds
sej je jagoda...lepa gozdna...

Re: Instant Debilizmi

Objavljeno: 27 Sep 2006, 23:36
Napisal/-a BloRd
jagodeeeeeeeeeeeeeeee mejbi je pa nova sorta tko kt je blueberry je strawberry

Re: Instant Debilizmi

Objavljeno: 29 Sep 2006, 06:56
Napisal/-a volkds
realno je to rastlinca jagode...

Re: Instant Debilizmi

Objavljeno: 29 Sep 2006, 14:07
Napisal/-a dulle
jaz bi rekel sam eno besedo: Budale
pa ne mi na forumu;)

Re: Instant Debilizmi

Objavljeno: 04 Okt 2006, 23:38
Napisal/-a boo1
seed: si siguren, da ni konopja?