Stran 1 od 2

Mladina

Objavljeno: 12 Maj 2010, 15:43
Napisal/-a OldTimeToker
Bivši sodelavec, tudi kadilec, mi je zadnjič povedal , da so njegovega 15 letnega vnuka in še nekaj sošolcev, torej zadnje leto osnovne šole, dobili pri kajenju marihuane.. ne policija, starši in učitelji.

Kakšno mnenje imate vi o mladoletnem kajenju marihuane ipd.?

Lep dan

Re: Mladina

Objavljeno: 12 Maj 2010, 16:05
Napisal/-a Lacna-Pljuca
Ce gledam po sebi, svojim frocom zapravljanja vsega denarja za ganjo ne bom dovolil. Ce bom sumil, da se dnevno zakaja, bom najdu travo in jo unicil (skadil sam). Ce bo pa sem pa tja kasnega przgal na zabavi al pa tko ob izrednih priloznostih pa kar naj. Point je tut v tem kako mu predstavis ganjo, najbrz groznje in to vpliva ravno nasprotno, torej mors objektivno pokazat vse pluse in predvsem minuse, kar mislm, da bom zmogel takoj, ko bom posumil, da je zadet/a. Seveda pa ne mors kontrolirat in vpliv sovrstnikov je v najstniskih letih veliko vecji od vpliva starsev, tko da lahko samo upas, da si ga ze veliko pred 15 letom naucil locit slabo od dobrega, vzgojil delovne navade in razmisljanja s svojo glavo.

Re: Mladina

Objavljeno: 12 Maj 2010, 17:44
Napisal/-a Mravlja
Old time toker, kdaj pa si ga pol ti začel kadit?

Re: Mladina

Objavljeno: 12 Maj 2010, 18:56
Napisal/-a lion
Quote:

Bivši sodelavec, tudi kadilec, mi je zadnjič povedal , da so njegovega 15 letnega vnuka in še nekaj sošolcev, torej zadnje leto osnovne šole, dobili pri kajenju marihuane.. ne policija, starši in učitelji.

Kakšno mnenje imate vi o mladoletnem kajenju marihuane ipd.?

Lep dan


Ja fajn ze ni da otroci kadijo niti travo niti cigarete na sreco umrl nebo nihče razen če bo litr vodke v marketu cez cesto dobil in spil , sam privezat jih pa nemoreš u bajto.

Re: Mladina

Objavljeno: 12 Maj 2010, 19:02
Napisal/-a ZIKI
Skoraj vsaj proba pred koncem OŠ , v SŠ malo bolj pogosto tam proti 4 letniku vsak dan , na študiju ni dneva brez potem se pa malce umiri al pa tud ne Jih pa poznam nekaj ki so že v 2,3 razredu pred poukom kadil

Re: Mladina

Objavljeno: 12 Maj 2010, 19:23
Napisal/-a OldTimeToker
@mravlja, pri 17. ampak ne takoj redno. Torej, ne hitro, ne pozno =)

Re: Mladina

Objavljeno: 12 Maj 2010, 19:32
Napisal/-a Mravlja
Saj nihče ne začne takoj redno

Re: Mladina

Objavljeno: 13 Maj 2010, 00:21
Napisal/-a aaa
Quote:

Skoraj vsaj proba pred koncem OŠ , v SŠ malo bolj pogosto tam proti 4 letniku vsak dan , na študiju ni dneva brez potem se pa malce umiri al pa tud ne Jih pa poznam nekaj ki so že v 2,3 razredu pred poukom kadil



Se def podpisem. Uzamem primer mene. V osnovni probal u sredni do 3tega letnika sem sm pa kje kakega sakdil. U 3tjem zacel redno kaditi. kasneje pa samo se kadilstvo na kubik. Za kake priloznosti gre tud 100ka+ na noc z kolegi. Samo zelo poredko, se pa je ze parkrat zgodil.

Moje mneje ko bom meu druzino pa otoke, ce bo kakega przgov bom se toleriral, takoj ko bo doza povecana bomo kajenje ukinl sam do druzine in otrok mi manka se kr neki let :P

Re: Mladina

Objavljeno: 13 Maj 2010, 11:34
Napisal/-a BIG
Quote:

Ce gledam po sebi, svojim frocom zapravljanja vsega denarja za ganjo ne bom dovolil. Ce bom sumil, da se dnevno zakaja, bom najdu travo in jo unicil (skadil sam). Ce bo pa sem pa tja kasnega przgal na zabavi al pa tko ob izrednih priloznostih pa kar naj.




jst poznam ogromno ljudi k kadi travo vsak dan, poznam pa mogoče 3 k kadijo občasno, sej vem do 17. leta pač na vsake kvatre, jst tud, samo pol k enkrat začneš je tko kot čiki, kadiš vsak dan.

Re: Mladina

Objavljeno: 13 Maj 2010, 14:46
Napisal/-a rasta11
malo me presenečaste al sem samo jaz izjema XD

jaz sem začel kadit zadnji razred osnovne torej tam z 15 leti , od takrat naprej pa sem ga redno dehal do dan danes ... ajde mogoče kake pavze sem pa tja ... ja pa cigarete kadim od 7 razreda. sem pričakoval da bodo tudi kaki mlajši ....