Kako se zjutraj skulirati?
Objavljeno: 03 Maj 2010, 12:41
Že vrsto let imam enak problem. Pred spanjem si skadim 3 jointe (slab gram) in čeprav v momentu nisem v nekem hudem šusu, se vsako jutro zbujam ko kup gnoja. Brez energije, tečen, zaspan, z rdečimi očmi, napsihiran ... Rabim kake 4 ure, da pridem k sebi. Zdaj pa to je kurac, ker imam v načrtu dopoldne študirati. In ko se vsedem za bukvo, mi črke skačejo sem, tam, koncentracije ni nobene in samo študiram, kdaj si bom kakega skadil, se vlegel pred TV in začmaril. Če si potem res skadim baso, je dan v pizdi. To utrujenost podaljšam še na cel dan in na koncu se mi še na kosilo ne da, oz. nočem it, ker sem cel bled in zaliman. 
A imate kako finto, kako bi se zjutraj dalo čim prej priti k sebi? OK, tuš že malo pomaga, ampak ni dosti. Razmišljam, da bi šel teči, samo me je strah, da me ne bi še kje pobralo od težke glave.
Na fitnesu ne morem nič, fitnes moram imeti zato zvečer. Kak predlog? Mi pa ni kul, ker je to neke vrste začaran krog, ki me že nekaj let psihira.

A imate kako finto, kako bi se zjutraj dalo čim prej priti k sebi? OK, tuš že malo pomaga, ampak ni dosti. Razmišljam, da bi šel teči, samo me je strah, da me ne bi še kje pobralo od težke glave.
Na fitnesu ne morem nič, fitnes moram imeti zato zvečer. Kak predlog? Mi pa ni kul, ker je to neke vrste začaran krog, ki me že nekaj let psihira.
temu se rece sm zjutraj se vedno zadet 
wtf stari ni cool to ker če te neka stvar omejuje in ti ne paše pol po moje ni dobro z njo nadaljevat...tak da najprej moraš pri sebi neke stvari razčistit...al pa pustit da te še nekaj let psihira?
pred uporabo se seveda posvetuj z dealerom ali najbližjo PP ker za posledice jaz ne odgovarjam