Stran 1 od 16
Kako zrolat joint ?
Objavljeno: 25 Jun 2000, 13:54
Napisal/-a Gost
halo ! Že velikrat smo palili s prijatlji, vendar nisem še nikoli zrolal jointa. Zdaj pa mi je prijatelj dal nekaj staffa, pa me zanima, če mi lahko napiše kako zrolati joint - sej sm že doskrat videl, vendar vseeno. bye, smoke `n fly !
Re: Kako zrolat joint ?
Objavljeno: 19 Sep 2005, 07:52
Napisal/-a AKT100
To je pa več kot pet let star post !!

Re: Kako zrolat joint ?
Objavljeno: 19 Sep 2005, 08:05
Napisal/-a cistak
jp hehe

pizda gre hiter cajt naprej
Re: Kako zrolat joint ?
Objavljeno: 19 Sep 2005, 08:18
Napisal/-a Medeni
a lahk en v slovenščini napiše, pov sploh ne razumm

Re: Kako zrolat joint ?
Objavljeno: 19 Sep 2005, 13:32
Napisal/-a patrik
jebiga
Re: Kako zrolat joint ?
Objavljeno: 19 Sep 2005, 15:32
Napisal/-a puhek
če obvladaš vsaj malo engleski (če ne so tudi fotke) si poglej spodnjo povezavo... na dnu strani pa imaš še druge načine rolanja (Dollar Bill, Roller...)
kako zrolat joint na način...
Re: Kako zrolat joint ?
Objavljeno: 19 Sep 2005, 16:32
Napisal/-a klen
Sicer je bla na tej strani že enkrat ta stran, ampak ker je zanimiva in koristna, evo
http://www.kayalounge.net/joint%20rollers%20handbook.htmlHave fun
Re: Kako zrolat joint ?
Objavljeno: 19 Sep 2005, 21:34
Napisal/-a patrik
Jzt mam doma celo knjgo u elektronski obliki o roalnju ðojntow in je res ogromno načinou notr.... če bi jo kdo rad meu "pm me"... aja pa me zanima če je že kdo probu nrdit "canabis cigar" ker to mora bit zanimivo

...
Re: Kako zrolat joint ?
Objavljeno: 19 Sep 2005, 22:03
Napisal/-a Vitto
Sam... nevem, men listje prcej smrdi in ga ne kadim...
