Stran 1 od 2

Podražitev se bliža ?

Objavljeno: 12 Maj 2006, 11:08
Napisal/-a AKT100
Govorijo da bodo podražili elektriko, s tem se strošek proizvodnje poveča, prišel bo evro in gram podo prej ali slej začeli prodajati po 10€ ali celo več?

Re: Podražitev se bliža ?

Objavljeno: 12 Maj 2006, 11:25
Napisal/-a bluu
Boli te kurac, sam da seeeeekaaaaa

Re: Podražitev se bliža ?

Objavljeno: 12 Maj 2006, 12:56
Napisal/-a BloRd

vazn da dobr raste

Re: Podražitev se bliža ?

Objavljeno: 12 Maj 2006, 14:59
Napisal/-a bluu
cena al roža?

Re: Podražitev se bliža ?

Objavljeno: 15 Maj 2006, 00:03
Napisal/-a jazo
ja valda da cena...zihr bo 1g= 10€! ker veste kaku neradi bojo dilrji kovance jemal..kaj sele cente...lool!

Re: Podražitev se bliža ?

Objavljeno: 15 Maj 2006, 02:03
Napisal/-a pyro
am, v tujini je 10€ normalna cena za skunk

Re: Podražitev se bliža ?

Objavljeno: 15 Maj 2006, 14:00
Napisal/-a BloRd
amm ne na nizozemskem in okolica nemcija itd je 4 do 5 eurov

Re: Podražitev se bliža ?

Objavljeno: 15 Maj 2006, 14:03
Napisal/-a pyro
hja no tam ko sem jaz bil je blo dražje, samo kolko sn slišo je policija izvajala drastične ukrepe proti preprodajalcem

Re: Podražitev se bliža ?

Objavljeno: 15 Maj 2006, 21:09
Napisal/-a h4cky
Quote:

samo kolko sn slišo je policija izvajala drastične ukrepe proti preprodajalcem




kje jih pa ne?

Re: Podražitev se bliža ?

Objavljeno: 15 Maj 2006, 22:22
Napisal/-a pyro
ne ampak tam so res začeli kao anti dileri. Zato se je cena dvignla pa potreba je večja in cena se spet dvigne :P