Stran 1 od 4

Cene...

Objavljeno: 14 Nov 2005, 20:35
Napisal/-a Tine
Vem da so zelo različne, me pa zanima kakšne so tm za ene 50g pa za 100g? pol pa še za ene 500g'


LP, anže

Re: Cene...

Objavljeno: 14 Nov 2005, 22:28
Napisal/-a samuel
Mogoce je pa ono

Re: Cene...

Objavljeno: 14 Nov 2005, 23:19
Napisal/-a Vitto
Nekaterim je očitno zmankal pa bi radi kej nakupovali

Baje se da tm na celjskem koncu precej laže dobit, sj šefe nau vedu





Edit: kot je že blo napisano, nismo na tržnici.

Re: Cene...

Objavljeno: 15 Nov 2005, 13:02
Napisal/-a ROXZ
Celjski konec: hint - policijska postaja

Re: Cene...

Objavljeno: 15 Nov 2005, 18:53
Napisal/-a Tine
uprašam samo informativno, nikjer nisem omenju da bi rad kej kupu... tko da je brez veze da greste neki komenterat u prazno.

glede imena pa... šumnikov ne smem uporablat Anze je pa že oddan... oz. zaseden.
pol sm pa zbrou en tret ime...
Itq mam pa u mailu cel ime in res ni fora v tem da bi kj skrivu...

sm mislu da bo kj pomoči z vaše strani. sm lepo prašu samo kako je s cenami.

Re: Cene...

Objavljeno: 15 Nov 2005, 19:03
Napisal/-a mike
po večin se gibljejo med 1 in 2k. kašna low quality tut pod jurja, nad 2 pa nej nebi šlo. bol pr vrhu je ista stvar cnej, nižje pa dražje - logika.

edit: pa sj to je splošno znano IMO. to vsi vejo. cene po g. če vzameš več odvisn kako se zmenš. vsaj k sm jst kdaj kj kupu je blo tko.

Re: Cene...

Objavljeno: 15 Nov 2005, 19:25
Napisal/-a Tine
hvala...

sj te cene so mi čist normaln znane sam mene zanima kolk je popusta pol če uzamš več... npr. 50g, 100... tko povprečne cene... a je okol 60k al 50k al 80... za kkšno skuno al pa hudo domejlo...?

ajde

Re: Cene...

Objavljeno: 15 Nov 2005, 19:55
Napisal/-a pesi
pr ns se dubi 50g za 60k
LP

Re: Cene...

Objavljeno: 15 Nov 2005, 21:22
Napisal/-a patrik
to je prou odvisno od dilerja do dilerja kolko popusta ti da