Kdaj je zetev???
Objavljeno: 13 Jun 2005, 17:01
You You usem. Sm zacetnik u gojenju rozic
in dns sm jih dau kalit samo k sm malo razmisljou sm ugotovu da sploh nevem kdaj je treba to rec posekat
da mas dobr prdelk
. Tko da prosim za ksn nasvet glede tega.
Tnx za odgovore
in dns sm jih dau kalit samo k sm malo razmisljou sm ugotovu da sploh nevem kdaj je treba to rec posekat
da mas dobr prdelk
. Tko da prosim za ksn nasvet glede tega. Tnx za odgovore

