Stran 1 od 2

Kdaj je zetev???

Objavljeno: 13 Jun 2005, 17:01
Napisal/-a patrik
You You usem. Sm zacetnik u gojenju rozic in dns sm jih dau kalit samo k sm malo razmisljou sm ugotovu da sploh nevem kdaj je treba to rec posekat da mas dobr prdelk . Tko da prosim za ksn nasvet glede tega.
Tnx za odgovore

Re: Kdaj je zetev???

Objavljeno: 13 Jun 2005, 19:35
Napisal/-a mike
to bo zj še en cajt trajal, če si dal šele kalit. boš pa vidu, ko ti bojo bule začele delat, bojo iz njih začeli rast najprej zelenkasti laski, ki se bojo najprej spremenil v bele, pol pa počas v rjave (ne vsi naenkrat). stvar je dozorela, ko je prbližn 70% laskov rjavih, ostali pa še mal bolj svetli. če boš čakal predolg, bojo postal temno rjavi (kar pa s5 ni dobr). magar ko bojo bule, vsake tuk časa kakšno slikco nalep, pa ti bomo sporočil, ko bo čas za sekat.
drgač pa velik uspehov.
ps: maš pa tut tle na forumu nek napisan, pa tut slikce so, kako zgledajo bule ko so zrele, mal pobrskej

Re: Kdaj je zetev???

Objavljeno: 13 Jun 2005, 21:09
Napisal/-a patrik
ej realy tnx
cawcaw

Re: Kdaj je zetev???

Objavljeno: 14 Jun 2005, 00:52
Napisal/-a seljak
Zakaj ni dobro ce postanejo temorjavi?

Re: Kdaj je zetev???

Objavljeno: 14 Jun 2005, 08:20
Napisal/-a lojze
Quote:

Zakaj ni dobro ce postanejo temorjavi?



http://www.overgrow.com/growfaq/1529

Re:Kdaj je zetev???

Objavljeno: 14 Jun 2005, 14:44
Napisal/-a kogojtina
hay..js sm tui začetnica u gojenju rožc pa me zanima kako se jih pole posuši in kolko cajta jih je treba sušit?

Re:Kdaj je zetev???

Objavljeno: 14 Jun 2005, 15:11
Napisal/-a dulle
daj no prosim sliko prlimajte kr me norton ne spusti na stran

Re:Kdaj je zetev???

Objavljeno: 14 Jun 2005, 15:15
Napisal/-a kogojtina
tnx za dobrodošlico!
a pol to kr s koreninami vred obrneš pa daš sušit?