Stran 1 od 14

Svetski kup u fuzbalu

Objavljeno: 09 Jun 2006, 10:04
Napisal/-a Strom
No modeli kdo bo zmagov...kdo je favorit...kdo je luzer...dons se začne

Re: Svetski kup u fuzbalu

Objavljeno: 09 Jun 2006, 10:53
Napisal/-a INKVIZITORKA
Ko je svetski šampijon - Zvezda Zvezda......

Re: Svetski kup u fuzbalu

Objavljeno: 09 Jun 2006, 10:56
Napisal/-a ganja_farmer
kuga bo:D? ma ta fusbal je čist fuknjen če mene prašate, reklamirajo tak, koker da bodo slovenci prvaki, pa sploh ne tekmujejo, mi gre že pošteno na kurac, pa komi čakam da bo konc:D

Re: Svetski kup u fuzbalu

Objavljeno: 09 Jun 2006, 13:21
Napisal/-a BloRd
Slovenija bo zmagala to bo se smeha k bomo kadil pa gledal

Re: Svetski kup u fuzbalu

Objavljeno: 09 Jun 2006, 14:01
Napisal/-a INKVIZITORKA




Re: Svetski kup u fuzbalu

Objavljeno: 09 Jun 2006, 14:26
Napisal/-a sneki3
PARTIZAN

Najlepše se je sprehajat okoli ko je finale. Žive duše ni videt.

Re: Svetski kup u fuzbalu

Objavljeno: 09 Jun 2006, 14:57
Napisal/-a klen
Quote:

kuga bo:D? ma ta fusbal je čist fuknjen če mene prašate, reklamirajo tak, koker da bodo slovenci prvaki, pa sploh ne tekmujejo, mi gre že pošteno na kurac, pa komi čakam da bo konc:D




Yup!

Re: Svetski kup u fuzbalu

Objavljeno: 09 Jun 2006, 14:58
Napisal/-a dulle
jaz pa za angertino in tulipanovce

Re: Svetski kup u fuzbalu

Objavljeno: 09 Jun 2006, 15:54
Napisal/-a Strom
Ko je srbski šampijon, Brazil Brazi....ko je srbski šampion Brazil Brazil