Stran 1 od 14
Svetski kup u fuzbalu
Objavljeno: 09 Jun 2006, 10:04
Napisal/-a Strom
No modeli kdo bo zmagov...kdo je favorit...kdo je luzer...dons se začne
Re: Svetski kup u fuzbalu
Objavljeno: 09 Jun 2006, 10:53
Napisal/-a INKVIZITORKA
Ko je svetski šampijon - Zvezda Zvezda......
Re: Svetski kup u fuzbalu
Objavljeno: 09 Jun 2006, 10:56
Napisal/-a ganja_farmer
kuga bo:D? ma ta fusbal je čist fuknjen če mene prašate, reklamirajo tak, koker da bodo slovenci prvaki, pa sploh ne tekmujejo, mi gre že pošteno na kurac, pa komi čakam da bo konc:D
Re: Svetski kup u fuzbalu
Objavljeno: 09 Jun 2006, 13:21
Napisal/-a BloRd
Slovenija bo zmagala

to bo se smeha k bomo kadil pa gledal

Re: Svetski kup u fuzbalu
Objavljeno: 09 Jun 2006, 14:01
Napisal/-a INKVIZITORKA
Re: Svetski kup u fuzbalu
Objavljeno: 09 Jun 2006, 14:26
Napisal/-a sneki3
PARTIZAN

Najlepše se je sprehajat okoli ko je finale. Žive duše ni videt.
Re: Svetski kup u fuzbalu
Objavljeno: 09 Jun 2006, 14:57
Napisal/-a klen
Quote:
kuga bo:D? ma ta fusbal je čist fuknjen če mene prašate, reklamirajo tak, koker da bodo slovenci prvaki, pa sploh ne tekmujejo, mi gre že pošteno na kurac, pa komi čakam da bo konc:D
Yup!
Re: Svetski kup u fuzbalu
Objavljeno: 09 Jun 2006, 14:58
Napisal/-a dulle
jaz pa za angertino in tulipanovce
Re: Svetski kup u fuzbalu
Objavljeno: 09 Jun 2006, 15:54
Napisal/-a Strom