Re: MMM-2005
Objavljeno: 14 Maj 2005, 18:55
ker s tem ne bi nič rešili-vedno se najde način, če ne drugega pa prej tolko več al pa bi ljudje začel hodit nekam kjer pa ne bi bilo takega nadzora
z represivnimi metodami se na tem področju zelo mal doseže, kar jasno kažejo države(zda) z zelo visokimi kaznimi za prekrške v povezavi z drogami-situacija se ne izboljša samo več ljudi ga najebe
z represivnimi metodami se na tem področju zelo mal doseže, kar jasno kažejo države(zda) z zelo visokimi kaznimi za prekrške v povezavi z drogami-situacija se ne izboljša samo več ljudi ga najebe
