Stran 1 od 1
petek 13
Objavljeno: 14 Maj 2005, 17:21
Napisal/-a cistak
vceraj je bil petek 13..poglejmo enega izmed tezkih primerov
:D 
Re: petek 13
Objavljeno: 14 Maj 2005, 20:52
Napisal/-a Strom
A pa veste od kod ta vraža.Zakaj petek 13.
Ajde.Dejmo mal možgančke napet potheadi.
Re: petek 13
Objavljeno: 14 Maj 2005, 21:58
Napisal/-a Strom
Ne res prašam, če kdo ve???
Jest sm tut šele zanč zvedu.
Re: petek 13
Objavljeno: 14 Maj 2005, 22:55
Napisal/-a haha
jst sm skor komeru učer....tko d tiho

Re: petek 13
Objavljeno: 15 Maj 2005, 12:25
Napisal/-a cistak
jz pojma nimam zakaj na petek 13...sam zlo verjetno je da so se na tist dan dogajale slabe stvari..:)
Re: petek 13
Objavljeno: 15 Maj 2005, 12:29
Napisal/-a cistak
no gremo vsi: 3x hura za jonasa

Re: petek 13
Objavljeno: 15 Maj 2005, 12:48
Napisal/-a Tic