Stran 1 od 4

Èokolada

Objavljeno: 25 Apr 2005, 12:33
Napisal/-a Classic
A nam spreminjajo čokolade al se nam spreminja okus?

Bajadera ni več to kar je bila!

Moja naj čokolada je TOBLERONE.

Re: Èokolada

Objavljeno: 25 Apr 2005, 12:36
Napisal/-a HeCtOr
A so nam zjebal sistem, al se mi sam zdi?
Jebiga treba je z čimmanj stroški narest čimvečji profit.
Probej narest krompirjev polpet, pa Classico prepričat
da je mlada govedina......

Re: Èokolada

Objavljeno: 25 Apr 2005, 14:54
Napisal/-a Strom
Zame pr čokoladi ni mej.Sam da mal po čokoladi smrdi, pa je že kul.... zakaj ni moj fotr direktor Gorenjke

Re: Èokolada

Objavljeno: 25 Apr 2005, 15:05
Napisal/-a Ares
Mlečni KINDER owna še vedno! ..vsako tolko nečakom ukradem z zaloge. Tudi Milka z mandlji rulz!
mmm.. grem eno nutello zmazat, če ne bom siten..

Re: Èokolada

Objavljeno: 25 Apr 2005, 15:07
Napisal/-a MORTICIA
ritter sport z marzipanom je še zmeraj kar je bil
bajadere se da baje tudi doma narest in lahko po mili volji pretiravaš z rumom, tako da vsaj veš, zakaj je drugačna od industrijske

Re: Èokolada

Objavljeno: 25 Apr 2005, 16:16
Napisal/-a Classic
maš recept?

Re: Èokolada

Objavljeno: 25 Apr 2005, 17:29
Napisal/-a Nemezis
Ej folk!

Probite kdaj TAPRAVO čokolado. K tole kar po trgovinah prodajajo je bol šit k ne. U Rustici (u City parku majo trgovino) se dobi res ful dobra, sicr je mal draga ampak je to tist k je kul.

Re: Èokolada

Objavljeno: 25 Apr 2005, 17:48
Napisal/-a bluu
Quote:

Ej folk!

Probite kdaj TAPRAVO čokolado. K tole kar po trgovinah prodajajo je bol šit k ne. U Rustici (u City parku majo trgovino) se dobi res ful dobra, sicr je mal draga ampak je to tist k je kul.



YO, YO tako se govori... To je prava čokolada, mljask.. pa še okuse imajo čist odfukane, recimo čokolada s feferoni al pa z rdečim poprom etc... svega i svašta.. 100 g app. 500 SIT. Zmagovalka pa je čokoladna torta Rustika (6 vrst čokolade) cena uf, uf... kos, ki je 5x5 cm je 500 al 600 baksov.. .sam je pa wjuuuuuuuu...

Re: Èokolada

Objavljeno: 25 Apr 2005, 17:54
Napisal/-a Tic
bluu: kaj ti je rap v glavo butu?

Re: Èokolada

Objavljeno: 25 Apr 2005, 18:19
Napisal/-a bluu
Hehe, če bi muzika od vikenda vplivala, bi blo tuc, tuc..bum, bum bil na partiju v Zagrebu .....